Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6458
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jan Englert latami prowadził podwójne życie!

Jan Englert, czyli niezapomniany Rajmund Wrotek z kultowego "Domu", już ponad ćwierć wieku jest mężem Beaty Ścibakówny, którą poślubił rok po rozwodzie z pierwszą żoną... Wcześniej przez dekadę zwodził Barbarę Sołtysik, żyjąc w nieformalnym związku z inną aktorką. O jego romansie z Dorotą Pomykałą wiedziała cała Polska!

Zanim w 1995 roku Jan Englert ożenił się z Beatą Ścibakówną, przez 33 lata był mężem Barbary Sołtysik - aktorki znanej m.in. z przejmującej roli Teresy Bawolikowej w serialu "Dom", a od pewnego czasu przebywającej w specjalistycznym ośrodku dla seniorów mających problemy z pamięcią... 

Reklama

Aktorska para doczekała się syna i dwóch córek. Wydawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale - jak okazało się po latach - nad ich małżeństwem wiele razy zbierały się czarne chmury. Jan Englert miał bowiem problem z dochowaniem żonie wierności. On sam przyznał, że w pewnym momencie czuł się jak... król życia!

- Nagle zostałem najpopularniejszym aktorem w kraju. Myślałem, że dalej jestem skromy, a mnie zwyczajnie odbiło - stwierdził niedawno w wywiadzie, wspominając młodość.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje