Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5893
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ignacy Gogolewski złamał wiele serc... Znana piosenkarka chciała się przez niego zabić!

Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", był w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Kochały się w nim nie tylko "zwykłe" dziewczyny, ale też wielkie gwiazdy. Jedna z nich - legendarna piosenkarka Joanna Rawik - próbowała nawet popełnić samobójstwo, gdy ją rzucił! Gwiazda przeżyła i opowiedziała w wywiadzie o swoich wstrząsających wspomnieniach!

Ignacy Gogolewski, który 17 czerwca świętować będzie swe 89. urodziny, był kiedyś... amantem obdarzonym niezwykłą urodą i wielką charyzmą. Będąc u szczytu sławy złamał mnóstwo niewieścich serc, a na liście jego miłosnych podbojów znaleźć można nazwiska kilku sławnych Polek.
Nie jest tajemnicą, że odtwórca roli Antka Boryny w niezapomnianych "Chłopach" i kapitana Willy Rupperta w "Stawce większej niż życie" prawdziwe szczęście znalazł dopiero u boku Ewy Kwiecień, z którą od lat - jak sam mówi - żyje na kocią łapę.

- Po tragicznej śmierci mojej drugiej żony stwierdziłem po prostu, że małżeństwo mi nie służy, w związku z tym z Ewą żyjemy bez zaświadczenia z USC - wyznał niedawno w wywiadzie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje