Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Sunset Beach"

31 grudnia minęło 14 lat, odkąd amerykańska NBC wyemitowała ostatni odcinek opery mydlanej "Sunset Beach". Już od 27 stycznia polscy widzowie CBS Drama na nowo będą mogli przeżywać losy bohaterów jednej z serialowych perełek króla seriali - Aarona Spellinga. A tymczasem specjalnie z myślą o fanach sprawdziliśmy, co słychać u gwiazd jednej z najpopularniejszych soap oper w historii telewizji.


Rodzina Torresów

HANK CHEYNE (Ricardo)

Reklama

15 października 55-letni Hank będzie świętował 20. rocznicę ślubu z Missy Hughes. Para nie doczekała się dzieci. Cheyne nie znika z małego ekranu i regularnie przypomina o sobie swoim fanom (ostatnio rolą det. Sancheza w "Zabójczych umysłach"). Jeszcze w trakcie kręcenia SB Hank odkrył w sobie inną pasję: malowanie. Co jakiś czas aktor organizuje wystawę swoich prac w lokalnych galeriach.

NICK KIRIAZIS (Antonio)

Od lat serce 45-letniego Nicka należy do tajemniczej Skylli Jones. Swoje życie prywatne trzyma z dala od mediów i opinii publicznej. Cały czas aktywny zawodowo. Od czasu zakończenia produkcji SB pojawia się gościnnie w innych serialach (np.: "Moda na..." czy "Czarodziejki"). Od kilku lat zajmuje się także produkcją filmów krótkometrażowych.

PRISCILLA GARITA (Gabi)

Po przelotnych związkach z kolegami z planu, Nickiem Stabile’em i Nickiem Kiriazisem, serce 45-letniej aktorki nie znalazło właściciela. Póki co aktorka skupia się na pracy. Priscilla często pojawia się gościnnie w popularnych serialach. Gdy nie gra, pracuje jako nauczycielka w Connecticut. 

Rodzina Cummingsów

DAX GRIFFIN (Tim)

41-letni kawaler do wzięcia. W 2001 r. po trzech latach związku rozstał się z Jennifer Gareis (Donna z "Mody na..."). Od tamtej pory widywany jest sam. Cały czas walczy z etykietką "ładnego, ale mało zdolnego". Po zakończeniu SB zagrał w dwóch soap operach: "All my children" i "Moda na sukces". Pojawił się też gościnnie w wielu popularnych serialach, jednak nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej.

SUSAN WARD (Meg)

W 1999 r. podczas castingu do thrillera erotycznego "Krąg wtajemniczonych" poznała wiceprezesa firmy producenckiej Davida C. Robinsona. Aktorka opuściła wówczas SB na pół roku, by pracować na planie "Kręgu" (zastąpiła ją Sydney Penny). Susan i David pobrali się 4 czerwca 2005 r. 14 lipca 2013 r. na świat przyszedł ich synek, Cameron. Od lat Ward wykorzystuje swoją popularność i pomaga organizacjom zajmującym się pomocą zwierzętom. 37-letnia aktorka cały czas jest także obecna na małym ekranie - pojawia się w serialach (ostatnio "Za wszelką cenę") oraz filmach klasy B.

JOHN MARTIN (Hank)

Nie odcina się od soap oper. Po zakończeniu produkcji SB John wystąpił jeszcze w dwóch (co łącznie w jego karierze daje aż pięć!): "Żar młodości" (2003- 2005) oraz "Days of our lives" (2010 r.). Ostatnio wrócił na mały ekran w serialu "Kochanki". Kiedy nie występuje przed kamerą, 62-letni Martin zajmuje się zupełnie czymś innym - prowadzi doradczą firmę inwestycyjną. Jak dotąd aktor nie znalazł jeszcze życiowej partnerki i nie doczekał się rodziny. LAUAREN WOODLAND (Sara) 36-letnia singielka. Wcześniej jej nazwisko łączono z aktorem Garym Heckerem (1998- 2000 r.) i Mikiem Tysonem (2001-2002). Po zakończeniu SB trafiła do obsady "Żaru młodości" i gościła na ekranie pięć lat. Swoją przygodę z aktorstwem zakończyła w 2007 r. Skupiła się na szukaniu i szkoleniu młodych talentów oraz nauce. W 2011 r. zdobyła tytuł doktora prawa na Kalifornijskim Uniwersytecie Prawnym. Od 2012 r. związała się zawodowo z kancelarią adwokacką Browne George Ross. 

CAROL POTTER (Joan)

Do SB trafiła zaraz po odejściu z innego hitu Spellinga, "Beverly Hills 90210". To był jej ostatni znaczący występ na małym ekranie. Obecnie 65-letnia Carol mieszka z drugim mężem, Jeffreyem Josephsonem w Los Angeles i prowadzi... gabinet psychologiczny. Jej specjalnościami są psychoterapia i terapia par. Pierwszy mąż aktorki, Spencer Eastman, zmarł na raka płuc w 1988 r.

Rodzina Evansów

CLIVE ROBERTSON (Ben)

Po zakończeniu SB 48-letni dziś aktor zajął się reżyserią i pisaniem scenariuszy. Na ekranie pojawiał się gościnnie. W 2003 r., po czterech latach, Clive rozwiódł się z australijską aktorką Libby Purvis. Po rozwodzie bliźniaki Amiela i Alexander (ur. 2002 r.) wyjechały z matką do jej ojczyzny. We wrześniu 2007 r. aktor ożenił się z Caryn Antonini. Para ma dwóch synów: Cristiano (ur. 2010 r.) i Nicolas (ur. 2012 r.). 

CHRISTINA CHAMBERS (Maria)

44-letnia eksmodelka jest od 1999 r. (dokładnie 16 października) szczęśliwą żoną Briana Louge. Po serii gościnnych występów w popularnych serialach m.in.: "Kości", w 2006 r. dołączyła do obsady soap opery "One Life to Live". Po roku, na prośbę widzów, została wyrzucona. Od tamtej pory nie gra.

TRACY MELCHIOR (Tess)Będąc gwiazdą SB, Tracy wyszła za mąż za oficera SWAT, Roba Melchiora (20 marca 1999 r.). Para ma dwóch synów: Kyle’a Roberta (ur. 2001 r.) oraz Cody’ego (ur. 2009 r.). W 2001 r. Tracy wróciła na dwa lata na mały ekran jako Kristen w "Modzie na...". Dziś 41-letnia aktorka mieszka z rodziną na wsi pod Los Angeles i zgłębia wiarę katolicką. W 2005 r. wydała autobiografię "Breaking the perfect 10".


Emisja "Sunset Beach"na kanale CBS Drama od poniedziałku 27 stycznia, w dni powszednie o godz. 19.00!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sunset Beach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje