Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Siódme niebo"

Familijny serial o wielodzietnej rodzinie Camdenów i jej perypetiach przez 11 lat zgromadził rzesze fanów. Eric i Annie oraz ich siódemka dzieci - Matt, Mary, Lucy, Simon, Ruthy oraz bliźniaki Sam i David - dla niejednego widza byli bliscy niczym własna rodzina. Co się stało z bohaterami "Siódmego nieba", co robią teraz? Przeczytajcie!Stephen Collins, czyli pastor Eric Camden

Reklama

W tym roku skończy 65 lat. Przed udziałem w "Siódmym niebie" zagrał w blisko 30 filmach (m.in. skarbnika kampanii prezydenckiej Richarda Nixona w thrillerze "Wszyscy ludzie prezydenta" oraz prezydenta Johna F. Kennedy'ego w telewizyjnym dramacie biograficznym NBC "Kobieta o imieniu Jackie"), ale to rola pastora Camdena przyniosła mu prawdziwą sławę. Collins kontynuuje karierę aktorską. Ma na swoim koncie ponad 50 filmów i seriali. Wystąpił m.in. w "Zmowie pierwszych żon", "Krwawym diamencie" czy serialach "Prywatna praktyka", "Biuro" i "No Ordinary Family". Jest żonaty i ma córkę Kate.

Catherine Hicks, czyli Annie Jackson-Camden

Rola Annie Camden nie była debiutem aktorki. Miała już na swoim koncie występy w 3 serialach oraz ponad 20 filmach. Była znana jako odtwórczyni ról Marilyn Monroe w dramacie biograficznym "Marilyn: Niebywała opowieść" (za który została uhonorowana nagrodą Emmy) czy Karen Barclay, matki sześcioletniego Andy'ego w filmie "Laleczka Chucky". Choć w tym roku skończy 61 lat, nie przeszła jeszcze na emeryturę. Nadal występuje w filmach. Jej ostatnim projektem jest "Child's Play", który ma mieć premierę w 2014 roku. W życiu prywatnym od 22 lat jest szczęśliwą mężatką i ma córkę Catie.

Barry Watson, czyli Matt

Swoją karierę rozpoczynał jako model, później pojawiły się pierwsze propozycje ról filmowych. W wieku 15 lat zagrał w operze mydlanej "Dni naszego życia". Później wystąpił jeszcze gościnnie w kilku serialach (m.in. "Słonecznym patrolu" czy "Pomocy domowej") i filmach, jednak największą popularność przyniosło mu "Siódme niebo". Mało kto wie, że Watson był również reżyserem i scenarzystą serialu. Widzowie mogli podziwiać go także jako Briana O’Harę - faceta idealnego, który nie może znaleźć swojej drugiej połówki -  w serialu "Czas na Briana". Prywatnie Barry Watson był dwukrotnie żonaty, obecnie z Tracy Hutson, z którą ma dwóch synów: Olivera (7 lat) i Felixa (5 lat).

Jessica Biel, czyli Mary

Jak na razie jej kariera rozwija się najlepiej spośród wszystkich dzieci Camdenów. Zagrała w wielu hollywoodzkich hitach, m.in. "Letniej przygodzie" u boku Freddiego Prinze’a Jr., "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną", za którą otrzymała nominację do nagrody Złoty Popcorn, komedii romantycznej "Elizabethtown" czy "Sylwestrze w Nowym Jorku". Wielokrotnie umieszczano ją w czołówce rankingów najpiękniejszych kobiet świata. Prywatnie jest związana z piosenkarzem i aktorem - Justinem Timberlakem.

Beverley Mitchell, czyli Lucy

Swoja karierę rozpoczęła już jako dziecko. Występowała w reklamach oraz filmach Disneya. Jej najbardziej znaną rolą jest jednak Lucy. Po udziale w "Siódmym niebie" wystąpiła jeszcze w kilku filmach, spośród których najbardziej znanym jest "Piła II". Mitchell jest również piosenkarką, w 2006 roku wydała swój debiutancki album z muzyką country.  W 2008 roku wyszła za mąż za Michaela Camerona.

David Gallagher, czyli Simon

Aktor, reżyser, scenarzysta i producent. Rola w "Siódmym niebie" nie była jego debiutem aktorskim. Wcześniej występował w reklamówkach oraz filmach, m.in. "I kto to mówi 3", "Powrocie do błękitnej laguny" i "Gwiazdkowym Życzeniu Richiego Richa". Potem pojawił się jeszcze w serialach "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Kości" czy "Pamiętniki wampirów". W życiu prywatnym jest singlem. Uwielbia grać w koszykówkę i pływać.

Mackenzie Rosman, czyli Ruthy

Chociaż swoją karierę rozpoczęła już jako kilkulatka (wystąpiła m.in. w reklamówce Nike), rola najmłodszej córki pastora Camdena - Ruthy - to do tej pory największe osiągnięcie Mackenzie Rosman. Jej kariera nie nabrała jeszcze tempa. Oprócz "Siódmego nieba" wystąpiła w czterech filmach i jednym serialu. Prywatnie jest singielką. Pasjonuje się  jazdą konną oraz tańcem.

Marta Podczarska


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje