Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3683
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa nieobliczalny i zbuntowany, ukrywają przed światem wprost niewyobrażalną tajemnicę - są rozbitkami ocalałymi z katastrofy pozaziemskiego statku kosmicznego, który roztrzaskał się na pobliskiej pustyni. Pamiętacie "Roswell: W kręgu tajemnic"? Co dziś robią główni bohaterowie tego serialu? Sprawdźcie!

Shiri Appleby, czyli Elizabeth "Liz" Parker

Jej niezwykłe imię w języku hebrajskim oznacza "moja piosenka". Shiri karierę aktorską zaczęła w wieku 4 lat, występując w licznych reklamówkach. Następnie zagrała epizody w popularnych serialach - "Siódme niebo", "Doogie Howser, lekarz medycyny", "Ostry dyżur", "Xena: Wojownicza księżniczka". Jej debiutem filmowym była produkcja "Kocham cię na zabój", w którym wystąpiła u boku Kevina Kleine’a.

Reklama

Zdobyła solidne wykształcenie, studiowała zarówno literaturę angielską, jak i aktorstwo. Jednak prawdziwy rozgłos i popularność dała jej dopiero rola w "Roswell...". Po zakończeniu serialu, Shiri nie wykorzystała danej jej szansy. Zagrała kilka drugoplanowych ról w serialach (m.in. w "Oblicza strachu", "Bananowy doktor", "Dziewczyny" oraz wcieliła się w główną bohaterkę "Drugiej szansy". Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją ostatnio w 2009 roku w filmie "Unstable". Prywatnie interesuje się fotografią i tańcem baletowym. W tym roku skończy 35 lat i niebawem zostanie mamą!

Jason Behr, czyli Maxwell "Max" Evans

O tym, że chce zostać aktorem postanowił w wieku... 5 lat! Zaraz potem zagrał w swoim pierwszym filmie. Od tej pory regularnie występował na deskach regionalnych teatrów oraz w telewizyjnych reklamówkach. Kiedy skończył 19 lat, przeniósł się do Los Angeles i tak rozpoczął się jego amerykański sen. Najpierw pojawiał się gościnnie (np. w sitcomie "Krok za krokiem"), później zaczął dostawać główne role.

Przez dwa lata występował w serialu "Sherman Oaks", następnie zagrał w "Niebieskim Pacyfiku", "Portrecie zabójcy", "Buffy: Postrachu wampirów" , "Siódmym niebie" czy "Jeziorze marzeń’. Na ekranie kinowym zadebiutował w komediodramacie "Miasteczko Pleasantville" u boku takich gwiazd jak Tobey Maguire i Reese Witherspoon. Ostatnio mogliśmy oglądać go w 2010 roku w filmie "Matadors". Na premierę czeka też produkcja z jego udziałem zatytułowana "Pinkville", w której będzie partnerował Bruce’owi Willisowi, Channingowi Tatum i Woody’emu Harrelsonowi. Prywatnie Jason jest mężem aktorki KaDee Strickland ("Prywatna praktyka").

Katherine Heigl, czyli  Izabel Amanda Evans

Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w filmie "Dramat nocy letniej" u boku Juliette Lewis. Popularność przyniosła jej rola zbuntowanej nastolatki, filmowej córki Gérarda Depardieu w "Tacie i małolacie". W 1995 roku zagrała ze Stevenem Segalem w drugiej części "Liberatora", a następnie porzuciła wielkie kino i zaczęła występować w filmach klasy B. Cztery lata później jej sława miała znów zostać wskrzeszona dzięki "Roswell...". Aktorka nie do końca wykorzystała swoją szansę i znów wróciła do podrzędnych produkcji (jeden z jej filmów zarobił zaledwie... 30 dolarów!).

Jednak Hollywood znów się o nią upomniało. W 2005 roku zagrała w "Chirurgach" i znów wróciła na szczyt. Później były filmy "Wpadka", "27 sukienek", "Brzydka prawda", "Sylwester w Nowym Jorku"... Aktorkę obsypano deszczem nagród i... pieniędzmi. Heigl została jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood. Ostatnio na ekranie mogliśmy oglądać ją w filmie "Jak upolować faceta". Na premierę czekają też jej dwie nowe produkcje - "Wielkie wesele" i "Face Blind". Prywatnie od 6 lat jest żoną muzyka Josha Kelleya. W 2009 i 2012 roku para adoptowała córki.

Brendan Fehr, czyli Michael Guerin

Zaczynał jako model. W 1997 roku jego uroda i talent zostały dostrzeżone przez producentów serialu "Szkoła na fali". Brendan zaczął odnosić sukcesy jako aktor.  Wystąpił w "Night", "Millenium" i "Nowych przygodach Rodziny Addamsów" oraz kilku kampaniach reklamowych.  Na srebrnym ekranie mogliśmy oglądać go m.in. w "Oszukać przeznaczenie", "Gwiazdeczce" czy "Szalonym weekendzie". Jego ostatnim filmem był ubiegłoroczny "Gwiazdkowy pocałunek". Prywatnie aktor uwielbia hokej, zespół Metalica i Spidermana. Pochodzi z bardzo religijnego środowiska i często bierze udział w akcjach charytatywnych. Jest żonaty i ma dwie córki.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje