Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Pełna chata"

Ciepły i rodzinny serial o wdowcu, któremu w wychowywaniu córek pomagało dwóch zwariowanych przyjaciół, w latach 90. gromadził przed telewizorami całe rodziny. Co stało się z jego bohaterami? Sprawdźcie!

Bob Saget, czyli Danny Tanner

Oprócz roli Danny’ego, serialowym fanom może kojarzyć się jako narrator z "Jak poznałem waszą matkę". Po zakończeniu zdjęć do "Pełnej chaty", Saget zagrał w kilkunastu filmach (m.in. "Ojcowie i synowie", "Kariera po trupach" czy "Głupi i głupszy 2") i kilku serialach ("Zagubiony w czasie", "Jak wychować tatę" czy "Ekipa"). Podkładał także głos w filmach "Madagaskar" i "Farsa pingwinów". Próbował swoich sił jako reżyser, producent i scenarzysta (m.in. ''Farsy pingwinów''). Poza aktorstwem zajmuje się również prowadzeniem programów rozrywkowych (''Najśmieszniejsze filmy wideo Ameryki'', ''1 vs. 100''). Często występuje jako komik.  Prywatnie jest rozwiedziony i podobnie jak w serialu ma trzy córki.

Reklama

Candace Cameron Bure, czyli D.J.


Chociaż kontynuuję karierę aktorską, na razie żadne z jej projektów nie przyniósł jej sławy porównywalnej z tą, którą zdobyła dzięki "Pełnej chacie". Po ośmiu latach spędzonych w na planie serialu, zagrała jeszcze w filmach "Sekrecie Sharon", "Niemym przyzwoleniu" czy "Krzyku w nocy" oraz serialach "Cybill", "Życie do poprawki", "Za wszelką cenę’...  W 2005 roku była gospodynią programu ''50 Cutest Child Stars: All Grown Up'', w którym przypomniano dziecięce gwiazdy. W wieku 20 lat wyszła za mąż za hokeistę Veleriego Bure'a. Razem wychowują trójkę dzieci.

Jodie Sweetin, czyli Stephanie


Nie ma na koncie wielu ról. Po zakończeniu "Pełnej chaty" zagrała zaledwie w kilku serialach ("Ich pięcioro", "Tak, kochanie") i dwóch filmach. Jako 20-latka wyszła za mąż za policjanta Shauna Holguina, z którym rozwiodła się po czterech latach. W 2007 roku poślubiła Cody’ego Herpina, z którym ma córkę. Sześć lat temu aktorka w porannym programie "Good Morning America" przyznała się do uzależnienia od narkotyków i leczenia na odwyku. Powiedziała też, że chciałaby wrócić na ekrany. W 2008 roku Sweetin wystąpiła w programie ''Jak dobrze wyglądać nago?''.

Mary-Kate i Ashley Olsen, czyli Michelle


Bliźniaczki Olsen to największe wygrane. Jako jedyne potrafiły w pełni wykorzystać sukces "Pełnej chaty". Siostry nie tylko zagrały w wielu filmach i serialach dla młodzieży (m.in. "Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość", "Rzymskie wakacje", "Czy to ty, czy to ja" "Dwa plus dwa" czy "Jak dwie krople wody"), ale również je produkowały! Oprócz tego napisały też kilka książek i wydawały własny magazyn. Obecnie zajmują się  projektowaniem ubrań i biżuterii sygnowanej ich nazwiskiem. W czerwcu świat obiegła wiadomość, że Mary-Kate romansuje ze starszym o 17 lat bratem byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego - Olivierem.

John Stamos, czyli Jesse Katsopolis


Stamos, a właściwie Stamotopoulos jest synem greckich imigrantów, stąd jego południowa uroda. Aktor utalentowany muzycznie. Od czasu do czasu grywał na perkusji w zespole Beach Boys, występował na Broadwayu, był też współautorem muzyki do "Pełnej chaty". Wystąpił w piętnastu serialach (m.in. "Ostry dyżur", "Złodziejski duet", "Przyjaciele", "Jake in Progress"), a także blisko trzydziestu filmach. Jego marzeniem jest reaktywacja serialu "Pełna chata". Prywatnie - rozwiedziony.

Dave Coulier, czyli Joey Gladstone

Jest nie tylko aktorem, ale przede wszystkim popularnym w USA komikiem, parodiującym znane osoby. Podkłada też głosy w kreskówkach (m.in. "Pinky i Mózg", "Mała syrenka", "Mapeciątka"). Po zakończeniu zdjęć do "Pełnej chaty" występował gościnnie w serialach "Nowe przygody Supermana", "Free Spirit" czy "Belfer z klasą". Zagrał też w kilku filmach. W 2006 roku wystąpił w amerykańskiej wersji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jest wielkim fanem hokeja, gra w drużynie gwiazd z Jasonem Priestleyem (Brandon z "Beverly Hills, 90210"). Kiedyś romansował z Alanis Morisette, później ożenił się z Jayne Modean. Obecnie jest rozwiedziony i ma syna.

Lori Laughlin, czyli Becky

Jej rola w "Pełnej chacie" miała być jedynie epizodem, ale widzowie pokochali piękną dziennikarkę i Becky została w serialu na dłużej, później wyszła nawet za mąż za Jessie’go. Po zakończeniu produkcji Laughlin zagrała w kilkudziesięciu filmach i kilkunastu serialach. Młodsi widzowie kojarzą ją z roli w spinn-offie serialu "Beverly Hills, 90210" - "90210". Prywatnie, w latach 1989 - 1996, była żoną Michaela Burnsa. Obecnie jej mężem jest Mossimo Giannulli, twórca popularnej serii odzieżowej "Mossimo". Maja razem dwie córki.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy