Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy po latach: "Cudowne lata"

Zastanawialiście się kiedyś, co obecnie robią gwiazdy ulubionych seriali z dzieciństwa? Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i sprawdzić, co stało się z bohaterami "Cudownych lat".

Fred Savage, czyli Kevin Arnold

Fred Savage 9 lipca 2012 skończy 36 lat. Rola w serialu "Cudowne lata" nie była jego debiutem. Wcześniej zagrał w filmach "Dinozaur" oraz "Chłopiec, który umiał latać". W serialu widzowie mogli zaobserwować jak Fred dorasta i z chłopca przeradza się w młodego mężczyznę. Sam aktor zwierzył się, że na planie "Cudownych lat" przeżył swój pierwszy pocałunek. Swoje życie "po" serialu również związał z branżą filmową. Wystąpił w kilkunastu produkcjach, wyreżyserował też 3 filmy i kilkadziesiąt seriali. Savage’a mogliśmy też oglądać na małym ekranie, m.in. w serialu "Biuro". Prywatnie jest żonaty z Jennifer Lynn Stone i ma dwójkę dzieci - syna Olivera (6 lat) i córkę Lily Aerin (4 lata).

Reklama

Danica McKellar, czyli Winnie Cooper

McKellar ma w tej chwili 37 lat. Młodzieńcza miłość głównego bohatera "Cudownych lat" wyrosła na piękną kobietę. Jej wdzięki można było podziwiać w odważnych sesjach dla męskich magazynów. McKellar skończyła też studia matematyczne na Uniwersytecie Kalifornijskim i jest autorką trzech książek z tej dziedziny (m.in. "Matma nie jest do kitu: Jak przetrwać lekcje matematyki w szkole średniej, by nie zgłupieć i nie złamać paznokcia"). Od czasów "Cudownych lat" zagrała w kilkunastu innych serialach (ostatnio gościnnie w "Teorii wielkiego podrywu" i "Jak poznałem waszą matkę")  i kilkudziesięciu filmach klasy B. Swoich sił próbowała też jako scenarzystka. Prywatnie jest żoną kompozytora Mike’a Verte oraz mamą 2-letniego Draco.

Josh Saviano, czyli Paul Pffeifer

Saviano jest rówieśnikiem Freda Savage’a. W serialu zagrał najlepszego przyjaciela Kevina, ciapowatego brzydala Paula. Jako jedyny z obsady nie zrobił kariery filmowej. Po zakończeniu "Cudownych lat" zagrał jeszcze w dwóch filmach, które nie odniosły sukcesu. Josh skończył studia prawnicze na Uniwersytecie Yale i pracuje w renomowanej kancelarii w Nowym Jorku. Jest żonaty i ma jedno dziecko. Z powodu podobieństwa spekulowano, że serialowy Paul Pffeifer to... piosenkarz Marilyn Manson, jednak zagorzali fani serialu szybko zdementowali tę plotkę.

Jason Hervey, czyli Wayne Arnold

40-letni Hervey nadal zajmuje się aktorstwem oraz produkcją telewizyjną. Zanim wcielił się w postać Wayne’a, brata Kevina, debiutował w serialu "Statek miłości". Po przygodzie z serialem "Cudowne lata" zagrał jeszcze w "Nocnym patrolu" oraz w kilkunastu filmach, spośród których najbardziej znanym był "Powrót do przyszłości". Dwukrotnie żonaty, obecnie z byłą aktorką filmów pornograficznych Angel Hart, ma trójkę dzieci - Tylera (23 lata), Samuela (12 lat) i Shainę (12 lat).

Olivia d'Abo, czyli Karen Arnold

Olivia d’Abo ma obecnie 43 lata. Jest aktorką i piosenkarką. W serialu grała najstarszą, wyzwoloną córkę Arnoldów. Na swoim koncie ma ponad 40 filmów i 20 seriali. Widzowie znają ją także z "Agentki o stu twarzach" czy serialu "Ich pięcioro". Pracuje również w dubbingu. Jej głos mogliśmy słyszeć w "Tarzanie & Jane" czy "Lidze sprawiedliwości". Jej mężem jest tekściarz, kompozytor i producent muzyczny Patrick Leonard. Razem mają syna Olivera (17 lat).

Dan Lauria, czyli ojciec Kevina

W tym roku Lauria kończy 65 lat. Niewiele osób wie, że aktor jest także byłym żołnierzem, weteranem wojny w Wietnamie. Oprócz roli taty Kevina w "Cudownych latach" wystąpił także w wielu innych serialach, m.in. "Agentach NCIS", "Mentaliście" czy "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze". Zagrał też w kilkudziesięciu filmach. Prywatnie jest rozwiedziony.

Alley Mills, czyli mama Kevina

Mills ma obecnie 61 lat i kontynuuje swoją aktorską karierę. Poza mamą Kevina w "Cudownych latach" zagrała w wielu innych serialach, m.in. "Dr Quinn", "Asy z klasy", "Sabrina, nastoletnia czarownica" czy "Moda na sukces", gdzie do tej pory wciela się w postać Pameli Douglas. Prywatnie jest żoną aktora i muzyka Orsona Beana.


Marta Podczarska

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kultowe seriale | seriale | Cudowne lata | Fred Savage | Danica McKellar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy