Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Goldie Hawn i Kurt Russell: Szczęśliwi od 37 lat

W show-biznesie wszystko dzieje się szybko. Szybkie zaręczyny, śluby i jeszcze szybsze rozwody. Są jednak pary, które udowadniają, że można żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Od lat tworzą zgodne małżeństwa i udane związki. Wśród nich są Goldie Hawn i Kurt Russell, którzy są już razem od 37 lat.

Taki związek w Hollywood jest rzadkością. Od prawie 40 lat są jedną z niewielu stałych par w show-biznesie. Obydwoje mają za sobą nieudane małżeństwa. Wiele osób wciąż pyta ich o receptę na udany związek. Nigdy nie zalegalizowali swojej relacji, a brak obrączki w niczym im nie przeszkadza. "Żaden akt małżeństwa ani pierścionek nie zdefiniują sukcesu związku. To niepotrzebne" - podsumowała kiedyś aktorka.

Reklama

Goldie Hawn i Kurt Russell po raz pierwszy spotkali się w 1966 roku na planie "The One and Only, Genuine, Original Family Band". Jednak wtedy łączyła ich jedynie zawodowa relacja. Do swojego związku musieli dojrzeć. Gdy 16 lat później zagrali razem w filmie "Szybka zmiana" okazało się, że są dla siebie stworzeni. 

Gdy się spotkali po raz drugi, oboje mieli za sobą nieudane małżeństwa. Hawn z reżyserem Gusem Trikonisem oraz Billem Hudsonem, a Russell z aktorką Season Hubley, z którą doczekał się syna. Po latach aktor przyznał, że początek tej znajomości nie był jednak udany, bo on pokazał się od najgorszej strony. 

"Kiedy poznałem Goldie, byłem na takim etapie życia, w którym zdecydowanie pokazywałem się od najgorszej strony, jeśli chodzi o każdy rodzaj relacji międzyludzkiej. Tak też się stało w tym przypadku. Pokazałem się od najgorszej strony i stwierdziłem, że jeśli sobie z tym poradzi, to może istnieje szansa na to, żebyśmy byli razem. Prawda jest taka, że jeśli na początku pokażesz swoją najlepszą stronę, stawiasz bardzo wysoko poprzeczkę, Trudno to później utrzymać " - wyznał szczerze. "Gdybyś rzeczywiście tak postąpił, nie byłabym dziś z tobą. Poza tym byłeś wtedy naprawdę zabawny" - odpowiedziała mu ze śmiechem aktorka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje