Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10158
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Frasier": Kultowy serialu doczeka się kontynuacji

Po prawie 20 latach od zakończenia emisji kultowego serialu komediowego "Frasier", Kelsey Grammer powróci do postaci nieszablonowego psychiatry. Jak informuje portal Deadline, platforma streamingowa Paramount+ dała w końcu zielone światło do rozpoczęcia prac nad tą kontynuacją tej kultowej serii.

O tym, że Kelsey Grammer jest zainteresowany powrotem do roli Frasiera Crane’a, portal Deadline donosił już w 2018 roku, co uznano za dobry znak, bo to jego zaangażowanie w postanie tej kontynuacji były decydujące. W lutym 2021 Paramount+ poinformował, że rozpoczęły się wstępne prace nad serialowym sequelem "Frasiera", ale potem nie pojawiały się żadne informacje o losach tego projektu. Teraz szefowie tej platform oficjalnie potwierdzili, że serial powstaje. Nie wiadomo, ile odcinków będzie liczył nowy "Frasier", ale na początek mówi się o dziesięciu.

"Frasier": Kultowy sitcom wróci na antenę po 20 latach

Szczegóły fabuły kontynuacji "Frasiera" nie są znane. Wiadomo tylko tyle, że serial znów skupi się na postaci Frasiera Crane’a, który przeniósł się z rodzinnego Seattle do nowego miejsca, gdzie wchodzi w kolejny rozdział swojego życia. W serialu przedstawione mają być zupełnie nowe postaci, choć niewykluczone, że w ramach występów gościnnych w kontynuacji serialu pojawią się bohaterowie znani z "Frasiera". Podobny zabieg zastosowano już w oryginalnym serialu, który był spin-offem popularnego "Zdrówka!", w którym po raz pierwszy pojawiła się postać Crane’a.

Reklama

Scenariusz kontynuacji "Frasiera" napisali Chris Harris ("Jak poznałem waszą matkę") i Joe Cristalli ("Scenki z życia"). Kelsey Grammer, oprócz zagrania tytułowej roli, będzie też pełnił funkcję producenta wykonawczego serialu.

Oryginalny "Frasier" nadawany był przez jedenaście sezonów na antenie stacji NBC w latach 1993-2004. Jest to jeden z najlepiej ocenianych seriali komediowych przełomu XX i XXI wieku. Jest też rekordzistą pod względem zdobytych nagród Emmy - ma ich aż 37, w tym pięć dla najlepszego serialu komediowego. Kelsey Grammer za rolę Frasiera dostał cztery nagrody Emmy dla najlepszego aktora w serialu komediowym

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Frasier
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy