Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5905
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emily Ratajkowski twierdzi, że jej powiększone usta to zasługa ciąży

Słynna amerykańska modelka i aktorka, która jest w siódmym miesiącu ciąży, regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których śmiało eksponuje swój ciążowy brzuch. Tym razem to nie brzuch, a powiększone usta przykuły uwagę jej fanów, którzy pisali w komentarzach, że Ratajkowski w ostatnim czasie poddała się zabiegom powiększania ust. Gwiazda kategorycznie zaprzeczyła owym insynuacjom. I wyznała, że zmiana jej wyglądu jest jednym z objawów błogosławionego stanu.

Od kiedy Emily Ratajkowski dowiedziała się, że powita na świecie swoje pierwsze dziecka, regularnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami o swoim samopoczuciu i zdjęciami, na których śmiało eksponuje swój ciążowy brzuch.

Reklama

Niedawno modelka w zamieszczonej na Instagramie relacji wideo postanowiła odpowiedzieć na najbardziej nurtujące jej obserwatorów pytania. A wiele z nich dotyczyło nie tylko ciąży, ale i rzekomych zabiegów powiększania ust, jakim poddać się miała w ostatnim czasie gwiazda "Zaginionej dziewczyny".

Ratajkowski kategorycznie zaprzeczyła, że kiedykolwiek powiększała usta za pomocą zastrzyków z wypełniaczami. I podkreśliła, że nie ma zamiaru oceniać kobiet, które poddają się tego rodzaju zabiegom. Modelka tłumaczyła fanom, że w jej stanie skorzystanie z usług medycyny estetycznej byłoby zwyczajnie niemożliwe.

"Pamiętajcie, że nikt nie da ciężarnej kobiecie zastrzyku z wypełniaczem! Podczas ciąży objętość krwi w organizmie może wzrosnąć nawet o 50 proc. To dlatego twarz i usta mogą wydawać się nieco opuchnięte. Myślę, że z tego może wynikać zmiana mojego wyglądu, którą zauważyliście" - wyjaśniła spokojnie przyszła mama.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje