Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dynastia": Joan Collins nie rozstaje się z wiekowymi walizkami

U szczytu swojej aktorskiej kariery Joan Collins co chwilę latała na trasie Londyn - Los Angeles. Częste wojaże sprawiły, że stała się ekspertką w temacie bagażu i pakowania. Dzisiaj nie boi się przyznać, że jej walizki marki Louis Vuitton mają co najmniej 20 lat.
Reklama

"Moje walizki mają co najmniej 20 lat, większość z nich to Vuitton. Dobrze się trzymają, dają radę na karuzeli z bagażami i znoszą rzucanie ich przez bagażowych. Kiedy jednak próbujesz dokupić w sklepie Vuittona brakujący element, musisz za niego zapłacić niemal tyle, co za nową walizkę. Nie uważam natomiast, że ich nowe modele są wystarczająco pojemne i tak wytrzymałe jak moje stare, odkryłam więc kolejną tajną broń - wspaniałego pana złotą rączkę w West Hollywood, który umie naprawić dosłownie wszystko, co jest zrobione ze skóry" - dowiadujemy się z jej książki "Świat według Joan".


Aktorka znana z roli Alexis w serialu "Dynastia" przyznaje, że ma dwie panie, które profesjonalnie pakują jej bagaż.

Później, jej walizki odbiera, z domu czy hotelu, specjalistyczna firma, która transportuje je do portu docelowego.

Collins wysyła bagaż, zanim sama ruszy w drogę, by zaoszczędzić czas na kontrolach celnych. Kiedyś transport jej rzeczy urastał do wielkiego przedsięwzięcia logistycznego.

Gdy wracała z Ameryki do Paryża po trwających trzy miesiące zdjęciach do serialu "Grzechy" (1986), miała ze około 30 sztuk bagażu.


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins | Dynastia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje