Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 2604
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dobre i znane seriale na lato

Również w letnie dni warto włączyć telewizor. Stacje telewizyjne pokażą bowiem kultowe seriale dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

W wakacje można będzie sobie przypomnieć losy najbardziej znanej i lubianej grupy czołgistów. Na pewno wszyscy wielbiciele kultowych seriali ucieszą się z emitowanych w telewizyjnej Jedynce "Czterech pancernych i psa".

Reklama

Wielkie przygody

Najwięcej atrakcji przygotowano dla młodych widzów. Od 24 czerwca na Disney Channel mogą oni oglądać "Do Dzwonka", gdzie grupa ośmiorga przyjaciół podczas szkolnych przerw dyskutuje na interesujące nastolatków tematy.

Widzowie spragnieni przygód powinni koniecznie oglądać w telewizyjnej Dwójce "Podróż za jeden uśmiech". Tu dwaj kuzyni - rozpieszczony Duduś Fąferski (Filip Łobodziński) i zawadiacki Poldek Wanatowicz (Henryk Gołębiewski) wyruszają nad morze autostopem. Podróż niesie ze sobą mnóstwo niespodzianek, a chłopcy radzą sobie, jak potrafią, śpiąc pod gołym niebem i poznając coraz to nowych ludzi.

Liczne znajomości nawiązuje też Grażyna Barska (Claudia Rieschel), lekarka weterynarii w serialu "Karino", która opiekując się wychowanym przez siebie koniem, przechodzi prawdziwą szkołę życia.

Z kolei "Szaleństwo Majki Skowron" z Zuzanną Antoszkiewicz i Markiem Sikorą w rolach głównych to opowieść o konflikcie między rodzicami a dziećmi, a także o pierwszej, niezapomnianej miłości. Ten serial najlepiej obejrzeć całą rodziną!

Sprawdź "rozkład jazdy":

"Do Dzwonka": Natka (Magdalena Osińska) i Martyna (Julia Chatys) podczas szkolnych przerw opowiadają o swoich marzeniach. Piątek, g. 14.50, Disney Channel.

"Czterej pancerni i pies": Janek (Janusz Gajos) czeka na naprawę uszkodzonego czołgu i Szarika, który poszedł z meldunkiem do dowództwa. Towarzyszy mu radziecki żołnierz (Jerzy Smyk) i stary Czereśniak (Tadeusz Fijewski). Sobota, g. 8.20, TVP 1.

"Karino": Grażyna (Claudia Rieschel) jest matką chrzestną konia o imieniu Karino. Wychowane przez nią na butelce zwierzę jest jej oddanym przyjacielem. Sobota, g. 8.05, TVP 2.

"Podróż za jeden uśmiech": Poldkowi (Henryk Gołębiewski) i Dudusiowi (Filip Łobodziński) pomaga kelnerka (Krystyna Borowicz). Sobota, g. 8.40, TVP 2.

"Szaleństwo Majki Skowron": Majka (Zuzanna Antoszkiewicz) kocha ojca (Krzysztof Kowalewski), ale bardzo trudno jest się im dogadać. Sobota, g. 9.15, TVP 2.

Dowiedz się więcej na temat: Kultowe seriale | Czterej pancerni i pies

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje