Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 1942
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cudowne lata": Pozew o molestowanie powodem skasowania serialu?

Alley Mills, czyli serialowa Norma Arnold, wyjawiła w udzielonym ostatnio wywiadzie, iż kultowy serial "Cudowne lata" został skasowany z powodu... pozwu o molestowanie seksulane.

Monique Long, która pracowała na planie "Cudownych lat" jako kostiumolog, złożyła w 1993 roku pozew, w którym oskarżyła dwie gwiazdy serialu, Freda Savage'a (Kevin Arnold) oraz Jasona Herveya (Wayne Arnold) o molestowanie seksualne.

Reklama

Aktorka wspomina, że podczas kręcenia finału nikt z obsady nie wiedział, czy "Cudowne lata" będą kontynuowane.

"To wszystko wydarzyło się z powodu całkowicie niedorzecznego pozwu o molestowanie seksualne" - mówi Mills. "Fred Savage to najmilszy, najsłodszy i najmniej agresywny człowiek, jaki chodził po Ziemi. Myślałam, że cała ta sytuacja to jeden wielki żart i wszystko dobrze się skończy.

Mills wspomniała o tym wydarzeniu w związku z akcją #Metoo oraz #Time'sUp i ostatnich doniesieniach o molestowaniu seksualnym w Hollywood.

"W to wszystko mogą zostać wplatane niewinne osoby. To trudna sytuacja. Pozew [przeciwko Fredowi Savage'owi] był bezpodstawny. To była moja kostiumolog, ale nie obchodzi mnie czy to czyta. Może nie powinnam o tym mówić, ale nie obchodzi mnie to - to wszystko wydarzyło się lata temu i pora, żeby się zakończyło" - dodaje.

"Cudowne lata" - emitowane w latach  1988-1993 na antenie stacji ABC - to kultowy już serial o dojrzewaniu na przełomie burzliwych lat 60-tych i 70-tych. Głównym bohaterem był Kevin Arnold - z jego punktu widzenia obserwowaliśmy życie typowej amerykańskiej rodziny i wszystkie problemy, z jakimi się zmagali.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje