Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 4528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Córka Izabelli Scorupco porównała ich zdjęcia. Widać podobieństwo?

Izabella Scorupco jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Urodę po znanej mamie odziedziczyła jej córka, Julia. Dziewczyna niedawno zamieściła fotografie swoje oraz swojej mamy, na których mają po 15 lat. Fani od razu dostrzegli miedzy nimi podobieństwo.

Izabella Scorupco w połowie lat 90. związana była z Mariuszem Czerkawskim. Chociaż małżeństwo trwało tylko dwa lata, to na zawsze połączyła ich miłość do córki. Po rozwodzie aktorka wyjechała do Szwecji i to właśnie tam początkowo wychowywała się Julia Scorupco. 

Reklama

Gdy w 2003 roku aktorka poślubiła Jeffreya Reymonda, razem z córką przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Chociaż 23-latka łączy swoją przyszłość z show-biznesem, to nie poszła w ślady mamy. Julia studiuje medioznawstwo oraz socjologię. Ma już za sobą pierwsze zawodowe doświadczenia na planach popularnych produkcji. Pracowała m.in. przy produkcji amerykańskiej edycji "Mam talent". Związana była z wytwórnią Warner Bros.

Dziewczyna aktywnie prowadzi swoje profile na kanałach social media. Często publikuje wspólne zdjęcia z matką. Na niektórych z nich wyglądają niemal jak siostry. Internauci są zachwyceniu urodą dziewczyny i relacji, która łączy ją z aktorką. Na ostatnich zdjęciach można zobaczyć, jak wyglądały w wieku 15 lat. "Moja mama vs. ja w wieku 15 lat" - napisała Julia Scorupco w InstaStories. Dziewczyna porównała swoje spontaniczne zdjęcie z profesjonalną sesją zdjęciową aktorki. 

Nie da się ukryć, że Julia ma urodę po mamie. To nie pierwszy raz, gdy fani zauważali podobieństwo między kobietami. "Jesteście bardzo podobne i równie piękne", "Dwie wspaniałe kobiety", "Urodę masz po mamie", "Jak siostry", "Córka cała mama" - pisali zachwyceni w komentarzach. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje