Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co w czasach pandemii robi Franciszek Pieczka?

Franciszek Pieczka, czyli Gustlik Jeleń z "Czterech pancernych i psa" i Stacho Japycz z "Rancza", nie boi się koronawirusa. "Rodzina dba, bym nie zachorował" - mówi.

92-letni Franciszek Pieczka udzielił przejmującego wywiadu, w którym opowiedział o swych przemyśleniach na temat... pandemii. Uwielbiany przez widzów aktor jest przekonany, że koronawirus sprawi, iż ludzie wreszcie zrozumieją, jak kruche jest życie i że nie warto go marnować na spory o błahostki.

Reklama

- Mam nadzieję, że ludzie zmądrzeją po tym doświadczeniu i zaczną na siebie spoglądać przyjaźniej. Wszystko może się tak szybko skończyć - stwierdził w rozmowie z "Naszym Dziennikiem".

Odtwórca roli Gustlika w "Czterech pancernych i psie" od kilku tygodni praktycznie nie wychodzi z domu.

- Z racji wieku i ograniczeń czas pandemii spędzam w gronie rodziny, która dba, bym nie zachorował - mówi i dodaje, że z optymizmem patrzy w przyszłość, choć to, co dzieje się wokół, czasami go przeraża.

- Spokój daje mi wiara. Wiem, że życie nie kończy się po śmierci. Ostatnio przeczytałem, że z koronawirusa wyleczona została 103-letnia Włoszka. Mam jeszcze 11 lat przed sobą - żartuje.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje