Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3964
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co dziś robią gwiazdy kultowych telenoweli?

W latach 90. losami ich bohaterów żyły całe osiedla, a nastolatki marzyły o miłości rodem z serialu. Oglądał je każdy, ale mało kto się do tego przyznawał. Według krytyków są tandetne, przaśne i melodramatyczne. Jednak dorzućmy do tego przystojnych mężczyzn, zniewalające kobiety, piękne scenerie luksusowych posiadłości i mamy receptę na sukces. Mimo wielu swoich wad, telenowele mają moc przyciągania przed telewizory.

Aktorzy występujący w tego typu produkcjach szybko stają się gwiazdami. Wystarczy przypomnieć sobie fenomen "Niewolnicy Izaury". W 1985 roku nikt nie przypuszczał, że serial z dalekiej Brazylii podbije serca Polaków. Od 20 lutego w każdy kolejny wtorek ulice pustoszały, a przed telewizorami zasiadała wielomilionowa widownia. Kilka miesięcy później główni aktorzy serialu byli witani na lotnisku niczym królewska para.

Reklama

Z czasem przyszła kolej na następne telenowele. "Rosalinda", "Luz Maria", "Paloma" czy "Zbuntowany anioł" to tylko kilka tytułów z listy telewizyjnych hitów. Latynoski temperament w połączeniu z ponadprzeciętną urodą aktorek sprawiają, że południowoamerykańskie seriale oglądają nie tylko panie. 

Gwiazdy latynoamerykańskich produkcji z każdym rokiem wyglądają coraz lepiej. Wiele z nich swój wygląd zawdzięcza genom oraz codziennej diecie i sportowi. Inne otwarcie przyznają się do popularnych w Ameryce Południowej operacji plastycznych. Która z nich zmieniła się najbardziej?

Natalia Oreiro

W 2000 roku Polska oszalała na punkcie latynoskiej telenoweli, w której śledziliśmy losy ślicznej Milagros. Natalia Oreiro miała wtedy zaledwie 23 lata i z pewnością nie spodziewała się, że rola w serialu przyniesie jej międzynarodową sławę. 20 lat później nadal zachwyca urodą. Fani aktorki uważają, że Urugwajka jest jak wino - im starsza, tym lepsza. 

Piękna aktorka nadal bryluje w show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele ról oraz płyt. Polscy widzowie mogli ją niedawno podziwiać podczas sylwestra w Zakopanem. W sylwestrowym show TVP 2 artystka zaprezentowała swoje największe przeboje, m.in. "Rio De La Plata" i "Tu Veneno". Publiczność najbardziej czekała na "Cambio Dolor", który był motywem przewodnim "Zbuntowanego anioła".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje