Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciągnące się w nieskończoność rozwody gwiazd

Choć wyglądają na szczęśliwych, często w ich życiu nie brakuje kłótni i zdrad. Przychodzi czas na rozwód, który często okazuje się trudniejszy, niż powinien, a małżonkowie przysparzają sobie dodatkowych zmartwień. Jak wyglądają rozwody w show-biznesie?


Katarzyna Figura i Kai Schoenhals

W 2012 roku Katarzyna Figura wystąpiła o rozwód z Kaiem Schoenhalsem, z którym była związana 12 lat. Aktorka wyjawiła całą prawdę, jaka działa się za zamkniętymi drzwiami ich domu - przez lata zmagała się z przemocą fizyczną ze strony męża.

- To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. (...) Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać - opowiedziała w wywiadzie dla "Vivy!". 

Mimo upływu lat, aktorka nie otrzymała jeszcze rozwodu, i dalej toczy niekończącą się walkę na drodze sądowej. Schoenhals złożył pozew przeciwko żonie o naruszenie dóbr osobistych. Poza tym para walczy też o opiekę nad dwiema córkami. Ponadto Amerykanin w 2018 roku niespodziewanie złożył wniosek o zmianę sędziego orzekającego w sprawie, co ponownie przedłużyło cały proces.

Reklama

Choć ostatnia rozprawa była zaplanowana na 28 kwietnia 2020 roku, przez pandemię koronawirusa, została odroczona.

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy

Rozwód  Mary-Kate Olsen Oliviera Sarkozy’ego (starszego od żony o 17 lat) był równie zaskakujący, jak ich ślub.

Byli ze sobą osiem lat, jednak niedawno w ich małżeństwie pojawiły się problemy. Była aktorka złożyła pozew rozwodowy już 17 kwietnia, ale z uwagi na pandemię koronawirusa, pismo nie zostało przyjęte, gdyż nie jest to sprawa niecierpiąca zwłoki.

Olsen musiała działać szybko, ponieważ zgodnie z podpisaną intercyzą, to ona pierwsza musi złożyć dokumenty rozwodowe, by chronić swój majątek.

Bez wątpienia ten rozwód będzie jednym z trudniejszych rozstań w show-biznesie - w grę wchodzi majątek o wartości 500 milionów dolarów ze strony Olsen i 50 milionów dolarów Sarkozy'ego.


Demi Moore i Ashton Kutcher


Kiedy zaczęli być razem, nikt nie spodziewał się, że uda im się tak długo wytrwać ze sobą. Małżeństwo Demi Moore i młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera przetrwało 6 lat. Wszystkim obserwatorom wydawało się, że było idealne. Owszem, na początku aktorzy tworzyli szczęśliwą parę, ale po latach miłość wygasła.

W 2011 roku w plotkarskich gazetach ukazały się zdjęcia Kutchera z imprezy w San Diego, na której towarzyszyło mu kilka kobiet... W dodatku był to dzień szóstej rocznicy ślubu z Demi! Wtedy też wyszło na jaw, że aktor nie pierwszy raz zdradzał swoją żonę. 

Najpierw ogłosili koniec małżeństwa i żyli w separacji. Później Ashton zażądał rozwodu, na który Moore długo nie chciała się zgodzić, mimo że aktor w tym czasie był już związany z Milą Kunis, swoją obecną żoną.

W końcu w 2013 roku para doszła do porozumienia i podpisała papiery rozwodowe. Później oboje wypowiadali się w mediach, że rozwód był dla nich ciężkim przeżyciem...

Weronika Marczuk i Cezary Pazura

Poznali się w 1994 roku i niedługo później wzięli ślub cywilny. Pazura cieszył się, że znalazł kobietę, która będzie mamą dla jego córki, Anastazji. Niestety, ich związek zaczął się psuć, a w 2007 roku rozwiedli się.

W tym czasie w mediach wrzało od wzajemnych zarzutów i kolejnych wyznań na temat ich małżeństwa.Pazura wyjawił, że Marczuk zdradziła go i zawłaszczyła sobie ich wspólny majątek, bowiem nie mieli podpisanej intercyzy, czego aktor do dziś żałuje.

Kilka lat później, kiedy kobieta została zamieszana w aferę korupcyjną, aktor zażądał, by zrzekła się jego nazwiska, tym samym odcinając się raz na zawsze od byłej żony. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy