Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciągnące się w nieskończoność rozwody gwiazd

Choć wyglądają na szczęśliwych, często w ich życiu nie brakuje kłótni i zdrad. Przychodzi czas na rozwód, który często okazuje się trudniejszy, niż powinien, a małżonkowie przysparzają sobie dodatkowych zmartwień. Jak wyglądają rozwody w show-biznesie?


Katarzyna Figura i Kai Schoenhals

Reklama

W 2012 roku Katarzyna Figura wystąpiła o rozwód z Kaiem Schoenhalsem, z którym była związana 12 lat. Aktorka wyjawiła całą prawdę, jaka działa się za zamkniętymi drzwiami ich domu - przez lata zmagała się z przemocą fizyczną ze strony męża.

- To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. (...) Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać - opowiedziała w wywiadzie dla "Vivy!". 

Mimo upływu lat, aktorka nie otrzymała jeszcze rozwodu, i dalej toczy niekończącą się walkę na drodze sądowej. Schoenhals złożył pozew przeciwko żonie o naruszenie dóbr osobistych. Poza tym para walczy też o opiekę nad dwiema córkami. Ponadto Amerykanin w 2018 roku niespodziewanie złożył wniosek o zmianę sędziego orzekającego w sprawie, co ponownie przedłużyło cały proces.

Choć ostatnia rozprawa była zaplanowana na 28 kwietnia 2020 roku, przez pandemię koronawirusa, została odroczona.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje