Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10387
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cezary Żak i Katarzyna Żak rozstali się? Wpis aktorki nie pozostawia wątpliwości

Media rozpisują się o rzekomym rozstaniu Katarzyny i Cezarego Żaków. Aktorka, która w "Ranczu" wykreowała kultową postać Solejukowej, do tej pory nie zabiegała głosu w sprawie sensacyjnych ustaleń. W końcu postanowiła jednak przerwać milczenie. 57-latka stawia sprawę jasno! Cezary i Katarzyna Żakowie pobrali się w 1985 roku i doczekali się dwóch córek, dorosłych już dzisiaj Aleksandry i Zuzanny. 57-letnia aktorka i 59-letni aktor, którzy występowali razem w takich produkcjach jak „Miodowe lata” czy „Ranczo”, są już 36 lat po ślubie i uchodzą za wzór udanego małżeństwa. W mediach jednak co jakiś czas pojawiają się kolejne artykuły o poważnym kryzysie, jaki miał przed laty pojawić się w ich związku. Żakowie mieli być ponoć o krok od podjęcia decyzji o rozwodzie.

Katarzyna Żak komentuje plotki o rozstaniu z mężem

Małżonkowie dotąd nie komentowali powracających artykułów o problemach, z jakimi podobno mieli kiedyś się mierzyć. W końcu jednak Katarzyna zdecydowała się przerwać milczenie i postanowiła ustosunkować się do sensacyjnych doniesień. Gwiazda seriali "Miodowe lata" i "Ranczo" opublikowała na Instagramie wymowny wpis. 57-latka postawiła sprawę jasno. Wypowiedź aktorki nie pozostawia wątpliwości, jak ma się jej małżeństwo z Cezarym Żakiem.

Gwiazda swoje wyznanie opatrzyła romantycznymi zdjęciami z mężem. Pod spodem zamieściła też znaczące hashtagi:

Reklama

#jednakrazem #sezonogórkowy

Jak widać, związek Żaków ma się wyśmienicie. Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć aktorskiej parze przynajmniej kolejnych 36 lat razem!

Autor: Maria Staroń

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak | Katarzyna Żak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy