Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Brooke Shields o swoim wypadku: "Muszę na nowo nauczyć się chodzić"

Brooke Shields czeka dłuższa przerwa w karierze. Wszystko przez wypadek, któremu uległa ćwicząc na siłowni. W jakim stanie jest dziś kultowa aktorka?

Gdy trafiła do show-biznesu, nie miała jeszcze roku. Zanim osiągnęła pełnoletność, miała na swoim koncie kilka kontrowersyjnych ról. Chociaż prywatnie nie wzbudzała sensacji, to często była nazywana nastoletnią skandalistką. Choć największe lata popularności 55-letniej dziś Brooke Shields minęły bezpowrotnie, nadal nie daje o sobie zapomnieć.

Gwiazda, która w Hollywood debiutowała już jako roczne dziecko (w reklamie mydła), z powodzeniem łączy karierę filmową i telewizyjną, okraszając je okazjonalnymi występami na Broadwayu (m.in. w adaptacjach musicali "Kabaret" i "Chicago"), za które zbiera pochwały od krytyków.

Reklama

Od 2011 roku jest głównie gwiazdą seriali. W tym czasie wystąpiła w aż 19 produkcjach! Jej ostatnia rola to dubbing Mrs. Goodman w animowanym "Momma Named Me Sheriff" i Dr. Kara Sanford w "9-1-1".

Niestety, obecnie musi zrobić sobie przerwę w karierze. A wszystko przez dramatyczny wypadek! W styczniu tego roku gwiazda ujawniła, że doznała poważnej kontuzji:

"Złamałam kość udową. Powoli się regeneruję" - napisała wówczas krótko do fanów na Instagramie. Tej wiadomości towarzyszył filmik, na którym Shields bardzo ostrożnie i powoli stawiała kroki na szpitalnym korytarzu, podpierając się kulami ortopedycznymi. Jak się dzisiaj czuje?

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama