Reklama

"Bajer z Bel-Air": Jabari Banks zagra główną rolę w remake'u kultowego serialu

"Bajer z Bel-Air" (oryginalny tytuł serialu to "The Fresh Prince of Bel-Air") nadawany w latach 1990-1996 serial "Bajer z Bel-Air" przyniósł sławę Willowi Smithowi, który wcielił się w rolę księcia z Bel-Air. Od czasu premiery produkcji minęło ponad trzydzieści lat. Niedawno ogłoszono, że ruszyły prace nad jego remakiem. W głównej roli w tej produkcji wystąpi Jabari Banks. Poinformował go o tym sam Will Smith.

"Bajer z Bel-Air" doczekał się remake'a

Nowa wersja "Bajeru z Bel-Air" powstaje na zamówienie platformy streamingowej Peacock. Tym, co będzie ją wyróżniać na tle innych remake’ów popularnych seriali, jest fakt, że całkowicie zmieni się ton opowieści. Oryginalny serial był komedią sytuacyjną, tymczasem nowa wersja będzie poważną opowieścią zaprezentowaną w formie serialowego dramatu. Jednym z producentów remake'u będzie Will Smith.

I to właśnie Will Smith przedstawił światu nowego odtwórcę roli księcia z Bel-Air. W postać tę wcieli się Jabari Banks. W mediach społecznościowych platformy Peacock pojawiło się nagranie, na którym Will Smith informuje go o tym, że wygrał casting do roli w serialu "Bel-Air". "Oto Jabari Banks. Za 10 sekund jego życie się zmieni. Brał udział w przesłuchaniu do roli Willa w serialu "Bel-Air". Nie spodziewa się tej wielkiej niespodzianki!" - informują napisy umieszczone na początku nagrania. Zaraz potem z dobrymi wieściami odzywa się do Banksa za pośrednictwem połączenia internetowego Smith.

Reklama

"Jestem gotowy!" - zapewnia po pierwszym szoku młody aktor. Przyznaje, że do ubiegania się o rolę Willa zachęcił go ojciec, który podsunął mu artykuł o powstającym remake’u kultowego serialu. Banks zaprezentował też szkolną fotografię, na której widać go w otoczeniu przyjaciół - wszyscy przebrani są za postaci z serialu "Bajer z Bel-Air". Zachwycony Will Smith oferuje mu swoją pomoc w budowaniu roli i rozwijaniu dalszej kariery.

"Bajer z Bel-Air": Opis serialu

Umiejscowiony we współczesnej Ameryce "Bel-Air" będzie się składał z trwających godzinę odcinków. Fabuła będzie się opierała na pierwotnym pomyśle. Bohater serialu, Will, wyruszy w podróż z ulic zachodniej Filadelfii do zamkniętych rezydencji w Bel-Air. "Bel-Air" pokaże konflikty, emocje i uprzedzenia, których nie można było zgłębić w półgodzinnym formacie sitcomu. Jednocześnie zachowa zuchwałość oryginalnego serialu - czytamy w oficjalnym opisie produkcji, której scenariusz napisał Morgan Cooper, twórca zamieszczonego w Internecie trailera poważnej wersji "Bajeru z Bel-Air", który stał się inspiracją do stworzenia serialu. Wiadomo już, że na pewno powstaną dwa sezony "Bel-Air".

kal/ gra/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Bajer z Bel-Air'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje