Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3980
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aniołki Charliego", czyli niezapomniane ikony piękna lat 70.

Kultowy serial "Aniołki Charliego" święcił triumfy na ekranach ponad 40 lat temu, jednak do dziś nie sposób o nim zapomnieć. Główne dzięki bohaterkom, które do dziś wzbudzają podziw i westchnienia mężczyzn. Co słychać u serialowej obsady po latach?

"Aniołki Charliego" to jeden z popularniejszych seriali w latach 70. Nic dziwnego, że przyciągał publikę: w każdym odcinku widzowie spotykali się z trzema atrakcyjnymi dziewczynami, które walczyły z przestępcami. Inteligentna Sabrina Duncan, temperamentna Jill Munroe i czarująca Kelly Garrett stawiały czoła najtrudniejszym zagadkom kryminalnym, które zlecał im ich przełożony, tytułowy Charlie Townsend. Serial propagował obraz kobiety niezależnej, odważnej i stawiającej czoła problemom ( i mężczyznom!) co było rzadko spotykane w tamtych czasach.

Farrah Fawcett

Reklama

Ta blondwłosa piękność stała się symbolem seksu małego ekranu lat 70. Zaczynała jako modelka, kiedy nagle otrzymała ofertę roli jednego z Aniołków Charliego. Serial szybko okazał się prawdziwym hitem, a główne bohaterki zyskały ogromną sławę. Jednak Fawcett, w obawie przed zaszufladkowaniem jako aktorka jednej roli, już po pierwszym sezonie zdecydowała się zrezygnować, co było wielkim zaskoczeniem.

By uniknąć kary pieniężnej za zerwanie umowy, zgodziła się występować w serialu okazjonalnie. Jednocześnie próbowała swoich sił w filmie, teatrze i innych serialach. Choć jej filmografia jest dość obszerna, ostatecznie Farrah nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, na jaki liczyła.

Prywatnie Fawcett występując w "Aniołkach..." była żoną Lee Majorsa. Małżeństwo nie trwało długo, już w 1979 roku doszło do separacji, a w 1982 rozwodu. Aktorka szybko pozbierała się po rozstaniu i związała się z Ryanem O’Nealem, z którym przeżyła 17 wspólnych lat i doczekała się syna. Później uwikłana była w liczne romanse i krótkie związki, a w 2001 roku ponownie związała się z O’Nealem, z którym była aż do swojej śmierci w 2009 roku.

Farrah Fawcett od 2006 roku chorowała na nowotwór. Przed śmiercią wystąpiła w filmie dokumentalnym opowiadającym całą prawdę o jej walce z chorobą.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje