Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Amanda Bynes wraca z nowym projektem

​Na początku XXI wieku była jedną z najpopularniejszych młodych aktorek. Utalentowanej, wiecznie uśmiechniętej dziewczynie wróżono wielką karierę. W ostatnich latach Amanda Bynes, wzbudza zainteresowanie jedynie swoimi skandalami i wyglądem.

Dziś mówi się głównie o jej ekscesach i zmaganiem się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W niczym nie przypomina już tej młodej, ślicznej i niewinnej nastolatki z filmów dla młodzieży. Wszystko zaczęło się po 2010 roku, kiedy jej kariera zwolniła, a telefon z nowymi propozycjami przestał dzwonić.

Reklama

Aktorka wpadała w nałóg, kilka razy została aresztowana. Uzależniła się nie tylko od alkoholu i narkotyków, ale również od poprawiania urody i zmieniania wyglądu. W 2013 roku tabloidy prześcigały się w pokazywaniu kolejnych zdjęć aktorki w dziwnych strojach, perukach i ze zmienioną twarzą. W 2014 roku wycofała się z życia publicznego. 

Przestała również korzystać z mediów społecznościowych. Zaczęła studia i wszystko wskazywało na to, że dawna idolka nastolatek zaczęła wychodzić na prostą. W 2018 roku udzieliła wywiadów, w którym rozliczyła się z przeszłością i snuła plany na przyszłość. Rok później trafiła na kolejny odwyk.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje