Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9803
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alexis Bledel: Błękitnooka piękność po latach! Co słychać u gwiazdy serialu "Kochane kłopoty"?

Alexis Bledel w pamięci widzów zapisała się przede wszystkim rolą w serialu "Kochane kłopoty". Od premiery produkcji z jej udziałem minęły już ponad dwie dekady. W tym czasie aktorka zdążyła zagrać w kilkunastu innych serialach i filmach, wyjść za mąż i się rozwieść. Co słychać u niej dziś?

Alexis Bledel: Widzowie pokochali ją za rolę w "Kochanych kłopotach"

Alexis Bledel urodziła się 16 września 1981 roku w Houston w Teksasie. Ma argentyńskie i meksykańskie korzenie, o czym świadczy jej nietuzinkowa uroda. Już jako nastolatka przyciągała spojrzenia. Gdy miała niespełna 20 lat, trafiła do obsady serialu "Kochane kłopoty", w którym zagrała jedną z głównych ról. W produkcji wcielała się w Rory Gilmore - dziewczynę, która marzy o dostaniu się na Harvard i wielkiej karierze. Jej cel od początku wydaje się możliwy do zrealizowania - Rory jest bowiem ponadprzeciętnie inteligentna i ambitna.

Komediodramat zadebiutował na ekranach w 2000 roku i bardzo szybko zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Produkcja cieszyła się tak wielką popularnością, że nakręcono aż siedem sezonów - w sumie ponad 150 odcinków. 

Reklama

Na sukcesie serialu skorzystała przede wszystkim Alexis Bledel. Piękna nastolatka na planie serialu nabrała pewności siebie i podszkoliła warsztat aktorski, a popularność, jaka na nią spłynęła, zapewniła jej kolejne propozycje. Bledel mogliśmy oglądać m.in. w "Stowarzyszeniu wędrujących jeansów", "Dumie i uprzedzeniu", a niedawno w "Opowieści podręcznej"

Nieudane małżeństwo

Alexis Bledel przez wiele lat związana była z aktorem Vincentem Kartheiserem. Para poznała się w 2011 roku, a dwa lata później zaręczyła. Cichy ślub wzięli w czerwcu 2014 roku w Ojai w Kalifornii. I choć przez lata uchodzili za niezwykle zgranych partnerów i rodziców, niespodziewanie w zeszłym roku w mediach pojawiła się informacja o tym, że Kartheiser złożył papiery rozwodowe. Przyczyna rozstania pary do dziś nie jest znana - żadne z małżonków nigdy publicznie nie skomentowało informacji o rozwodzie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Alexis Bledel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy