Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktorki w szponach nałogu

Choć może wydawać się, że wszystkie gwiazdy mają łatwe i spokojne życie - nic bardziej mylnego. Wiele z nich zmaga się z problemami, z którymi często nie umieją sobie poradzić. Uciekają w nałóg, bo dzięki niemu zapominają... Niestety okazuje się, że to prosta droga do zniszczenia nie tylko kariery, ale i całego życia...

Teresa Tuszyńska

Swoją aktorską karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo w wieku 16 lat. Była uznawana za jedną z najlepszych polskich aktorek.

Reklama

Dzięki swojej wyjątkowej urodzie pracowała też jako modelka. Niestety wiele osób z branży przyznało, że młodej aktorce brakowało chęci do kształcenia i rozwijania się. 

Poza pracą prowadziła imprezowy tryb życia, chciała się "wyszumieć", nie stroniła od skandali towarzyskich. To doprowadziło do nałogu, z którego ciężko było się jej wydostać. Pogłębiały go trudne sytuacje życiowe i liczne zawody miłosne. Skończyło się... bojkotem w środowisku aktorskim!

Po śmierci jej miłości życia, Adama Pawlikowskiego, całkowicie załamała się i już nie wyszła na prostą. Zmarła w 1997 roku, a przyczyna jej śmierci do dziś nie jest znana.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje