Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 1992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

- Jestem ogromnie wzruszona i mile zaskoczona tym, że zostałam zaproszona do odsłonięcia swojej gwiazdy w Międzyzdrojach - mówi Agnieszka Włodarczyk, czyli Agnieszka z niezapomnianego "13 Posterunku", która w miniony weekend była gościem 19. Festiwalu Gwiazd.


Reklama

Agnieszka Włodarczyk znalazła się w tym roku w gronie artystów, którzy pozostawili po sobie trwały ślad na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Przyjechała na 19. Festiwal Gwiazd w towarzystwie ukochanego, ale nie miała dla niego zbyt dużo czasu, bo fani i fotoreporterzy nie odstępowali jej niemal na krok i nie pozwolili nawet na chwilę wytchnienia.

- Trudno powiedzieć, ile autografów rozdałam i do ilu zdjęć zapozowałam. Przyjechałam tu jednak nie po to, żeby chować się w hotelu! - żartowała aktorka.

- Na Festiwalu Gwiazd jestem po raz trzeci. Ostatnio byłam w Międzyzdrojach 13 lat temu i nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo to miasto zmieniło się od tego czasu! Jest pięknie... - mówiła, pytana o swoje wrażenia z pobytu w nadmorskim kurorcie.

Agnieszka Włodarczyk spędziła w Międzyzdrojach zaledwie kilkanaście godzin. Do zdjęć pozowała w trzech kreacjach - luźnych spodniach i podkoszulku, pastelowej sukience w kwiaty i czerwonej sukience w białe wzorki.

- Za obie sukienki zapłaciłam dwa złote i pięćdziesiąt groszy! Kupiłam je w... lumpeksie w Darłowie - napisała na swoim fanpage'u.

Na piątkowej gali "Promenada Gwiazd", podczas której Agnieszka odsłoniła swą gwiazdę, zaprezentowała się z kolei w eleganckiej wiśniowej sukni, którą specjalnie na tę okazję zaprojektował dla niej Grzegorz Kasperski.

- Mam wielką tremę, nogi mi się trzęsą, ale jestem naprawdę szczęśliwa - mówiła aktorka tuż przed rozpoczęciem uroczystości.

Agnieszka Włodarczyk wyjeżdżała z Międzyzdrojów w doskonałym humorze.

- Będę tu wracać co rok! - obiecała organizatorom festiwalu, fanom i fotoreporterom.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Agnieszki z 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Zobaczcie, jak prezentowała się podczas sesji zdjęciowych przy Hotelu Amber i na uroczystej gali "Promenada Gwiazd".

 

Dowiedz się więcej na temat: 13 posterunek | Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje