Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Adamari López: Nie wszystko zależy od nas

Portorykańska gwiazda straciła wszystko, co w życiu najcenniejsze: zdrowie i miłość. Adamari López najpierw zachorowała na raka, a później przeszła przez rozwód. Trudne doświadczenia opisała w dwóch autobiografiach: „Viviendo” i „Amando”. Na szczęście dziś na jej twarzy znów maluje się uśmiech!

Pierwszy raz wystąpiła w telenoweli, gdy miała 6 lat. Dziś ma 49, a na koncie ponad 20 ról. Do jednej z najbardziej znanych należy ta w "Przyjaciółkach i rywalkach". Od wielu lat jednak Adamari López nie pojawia się w serialach, za to kilka razy w tygodniu wita fanów w nagrywanym w Miami programie śniadaniowym "Un Nuevo Día" (z hiszp. "Nowy dzień"). 

Reklama

Zawsze z uśmiechem, mimo że jej historia jest pełna bólu. Jednym z najbardziej znaczących etapów w życiu gwiazdy był związek z Luisem Fonsim, którego doskonale kojarzymy dzięki jego hitowi "Despacito". Artyści zbliżyli się do siebie w 2003 r. na jednym z koncertów muzyka w USA. Po dwóch latach randek zaręczyli się. 

Niestety, bajeczne szczęście zakłóciła diagnoza postawiona Adamari - rak piersi... Luis czuwał przy ukochanej, a nawet odwołał dla niej trasę koncertową. W 2006 r. aktorka przeszła operację i wyzwoliła się od choroby. Narzeczeni, którym wydawało się, że najcięższe chwile mają już za sobą, stanęli więc przed ołtarzem. Nie spodziewali się, że to będzie początek... końca ich miłości.  Zamiast pielęgnować swoje uczucie, skupili się na karierze. 

Związek dobiły spekulacje o zdradzie muzyka, a także ich marzenie o zostaniu rodzicami - było ono wówczas niemożliwe do spełnienia ze względu na problemy zdrowotne aktorki. W 2010 r. para rozwiodła się. Adamari opisała swoje cierpienia związane z nowotworem i stratą ukochanego w autobiografii pt. "Viviendo" ("Życie"). 

"On dawał mi  siłę podczas choroby, a potem nagle go zabrakło" - wyznała w wywiadzie.  A w książce oskarżyła byłego męża o stosowanie werbalnej przemocy. Podobno po tym, jak przeszła zabieg mastektomii, czyli usunięcia jednej z piersi, usłyszała od Fonsiego, że już jej nie chce... 

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje