Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5891
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

25 lat "Panny z mokrą głową"

Co się stało z Pauliną Tworzyańską?

Występ w młodzieżowych hitach rozsławił nazwisko Pauliny Tworzyańskiej. Niemal z dnia na dzień stała się bardzo popularna. Ulubienica publiczności niespodziewanie zrezygnowała jednak z aktorstwa... Zrozumiała, że to zupełnie nie jej bajka.

Reklama

"Trochę już byłam zmęczona tym, że w kościele dzieci zamiast na ołtarz patrzyły na mnie, że rozpoznawano mnie na ulicy. Nie czułam się z tym dobrze" - przyznała po latach w jednym z wywiadów.

Występ w "Awanturze o Basię" był jej drugim i przedostatnim w karierze. Dziesięć lat później pojawiła się jeszcze w serialu "Szatan z siódmej klasy" w roli guwernantki, Honoraty Tworzyańskiej. Aktorka skończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim i prowadzi prywatny gabinet psychoterapii. "Chciałam być w bezpośrednim kontakcie z pacjentami, chciałam wspierać. Nie interesowała mnie np. psychologia reklamy czy inne, bardziej prestiżowe kierunki. Ale nie powiem ci, dlaczego akurat psychoonkologia, bo nie wiem. Wybrałam intuicyjnie" - powiedziała w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

W tym roku skończyła 40 lat. Ostatni raz na ekranie oglądaliśmy ją 11 lat temu. Prywatnie jest mężatką i mamą dwóch synów.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje