Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tomasz Karolak zaangażował się w nowy biznes! Czym się będzie zajmował?

Tomasz Karolak, którego widzowie całkiem niedawno mogli zobaczyć w nowym serialu Polsatu "Kuchnia", nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Wciąż gra zarówno w filmach, serialach, jak i reklamach. Ostatnio natomiast wyszło na jaw, że popularny aktor został udziałowcem i ambasadorem firmy, produkującej... wygodne i modne obuwie dla dzieci!

Tomasz Karolak i jego nowy biznes

Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Dodatkowo pracę przy najnowszych produkcjach telewizyjnych i filmowych sprawnie łączy z prowadzeniem własnego teatru "Imka". 

Ostatnio pojawił się również w reklamie znanej telefonii komórkowej, w której zastąpił znanego kabareciarza - Igora Kwiatkowskiego. Jak się okazuje, nie są to jednak jedyne zajęcia lubianego aktora. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że zaangażował się w nowy biznes i został udziałowcem oraz ambasadorem firmy, produkującej dobrej jakości obuwie dla dzieci, sprzedającej swoje produkty jedynie w internecie. Według "Super Expressu", aktor będzie miał procent od sprzedaży. 

Reklama


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy