Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maria Dębska o "romansie". Skomentowała plotki

Maria Dębska cieszy się niemałą popularnością. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele produkcji teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Uwielbiana przez widzów 30-latka ostatnio wcieliła się w postać legendarnej Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Po premierze w mediach narodziło się sporo spekulacji na temat małżeństwa aktorki. Dlaczego?


Maria Dębska na premierze "Bo we mnie jest seks"

Maria Dębska promuje swój najnowszy film "Bo we mnie jest seks", w którym zagrała Kalinę Jędrusik, tymczasem  fotoreporterzy nie odstępują jej na krok. Ostatnio jeden z nich wywołał prawdziwą medialną burzę, do której w swoim najnowszym wpisie odniosła się aktorka.

Jeden z fotoreporterów opublikował zdjęcia Marii Dębskiej w towarzystwie przystojnego bruneta, który nie był Marcinem Bosakiem. Dodatkowo internauci rozpoczęli swoje śledztwo, zwracając uwagę na to, że niewiele ponad rok po ślubie aktorka usunęła ze swojego instagramowego konta wszystkie fotografie z mężem.

Reklama

Błyskawicznie więc pojawił się domysły: czy para przeżywa kryzys?

Maria Dębska komentuje plotki

Wszystko wskazuje na to, że plotki dotarły do aktorki. Maria Dębska po paru dniach postanowiła publicznie skomentować doniesienia na temat zdjęć fotoreporterów i rzekomego romansu. Na swoim Instagramie zamieściła kilka słów na ten temat.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy