Kuchnia

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Wpadki doprawione intrygami, czyli codzienność w restauracji "Claude Monet"

Już w tę sobotę, o godzinie 20:05 w Polsacie kolejne dwa odcinki najzabawniejszej i najsmaczniejszej komedii tej jesieni! Czym tym razem zaskoczą nas pracownicy najlepszej warszawskiej restauracji? Gościnnie na ekranie Katarzyna Ankudowicz i Mikołaj Krawczyk.

"Kuchnia": Odcinek 3. Gorący romans młodego kucharza

W restauracji Claude Monet trwają przygotowania do uroczystego bankietu z okazji Jubileuszu Sędziny Genowefy (Katarzyna Ankudowicz). Tymczasem Maks (Patryk Cebulski) dostaje od szefa (Tomasz Karolak) zlecenie zabicia gęsi, która ma stanowić główne danie na przyjęciu. Nie ma jednak odwagi tego zrobić... a próby wywiązania się z tego karkołomnego zadania spowodują wiele zaskakujących sytuacji. Natomiast mężem jubilatki okazuje się być brutalny i porywczy Eryk (Mikołaj Krawczyk), będący zarazem kochankiem Wiki (Maria Dębska). Wiki, aby wzbudzić zazdrość w Eryku i zrobić na złość Maksowi, wyzna Erykowi, że ma romans z młodym kucharzem...

Reklama

"Kuchnia": Odcinek 4. Jeden z pracowników jest zdrajcą?

Wiktor (Tomasz Karolak) znajduje w swoim gabinecie wizytówkę Heleny Szparagi (Marta Żmuda - Trzebiatowska). Jest przekonany, że ktoś z jego pracowników jest zdrajcą i był na rozmowie u konkurencji. Aby wyjaśnić tę sytuację, Wiktor zaprasza do restauracji specjalistę, który bada wszystkich pracowników wykrywaczem kłamstw. Maks (Patryk Cebulski) dostaje zadanie ugotowania swojego pierwszego obiadu dla pracowników. Na prośbę zakochanego Krzyśka (Kamil Piotrowski) rozmawia, Maks rozmawia z Natką (nazwisko aktorki). Kelnerka opacznie interpretuje intencje Maksa i myśli, że to on ją kocha. Całuje Maksa na oczach Krzyśka i Wiki.

"Kuchnia": Nowy serial Polsatu

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników....który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda -Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.
Zobacz też: Plotki się potwierdziły? Jessica Chastain o romansie z Oscarem Isaacem

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy