Kuchnia

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Premiera nowego serialu komediowego Polsatu tuż-tuż!

Gwiazdorska obsada, zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni – to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. „Kuchnia” jest kolejną produkcją komediową stacji, twórców hitu wiosennej ramówki Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Co tydzień, już od 4 września o godzinie 20:05 emitowane będą dwa odcinki. W rolach głównych Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski).

Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać.

Wiktor to wirtuoz w kuchni, który fachu nauczył się na renomowanej uczelni w Paryżu. Jego pasją i sposobem na życie jest gotowanie. To artysta pochodzącym z rozbitej rodziny, którego cechuje nieumiejętność utrzymania relacji, przez co nadużywa alkoholu i uprawia hazard.

Reklama

Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager,  zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z Maksem....który mocno namiesza w jej życiu i restauracji.

Borys Szulc (Eryk Lubos) to charyzmatyczny właściciel, który dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena (Marta Żmuda -Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet".

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem.  Mają swoje tajemnice,  wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi, które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

Na czele serialowej "Kuchni" stoi Okił Khamidov, twórca hitu "Kowalscy kontra Kowalscy", który odpowiada za reżyserię oraz scenariusz. Serial został wyprodukowany przez Polot Media.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy