Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Powstanie drugi sezon serialu!

Nowy reżyser, nowe postaci i nowe romanse! Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Kuchnia"! Życie prywatne i miłosne bohaterów będzie się przeplatać z perypetiami w restauracji "Cloude Monet". Poznamy nowe ważne postacie, za sprawą których będzie naprawdę gorąco! Za nami pierwszy klaps na planie drugiego sezonu najsmaczniejszego serialu Polsatu! Za reżyserię odpowiada Piotr Wereśniak, znany m.in. z takich produkcji, jak: "W rytmie serca", "Wkręceni", "Kryminalni" czy "Och, Karol 2".

"Kuchnia": Fabuła serialu

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników....który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda -Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". 

Reklama


Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

"Kuchnia": Sezon drugi

Czas na dalsze perypetie pracowników renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. W nadchodzącym sezonie zdecydowanie bardziej skupimy się na życiu prywatnym i miłosnym głównych bohaterów. Jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska, laureatka nagrody za główną rolę kobiecą na tegorocznym 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynia) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska)? Czy w tym trójkącie zawrze? Czy utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda -Trzebiatowska)?

W drugim sezonie poznamy nowe postaci, m.in. Stefana (w tej roli Jarosław Boberek). To ojciec Natalii (Paulina Lasota), bardzo zazdrosny o córkę. Na domiar złego jest producentem wędlin przez co Natka, jako weganka nie chce go znać. Valdy (Michał Mikołajczak, gwiazda "Pierwszej miłości") to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji Claude Monet przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki. Szef nie może mu wybaczyć przeszłości, ale Valdy będzie robił wszystko, by wkupić się w łaski dawnego mistrza.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Kuchni" potrwają do stycznia 2022 roku. Serial reżyseruje Piotr Werseśniak, a produkuje Polot Media.

Serial "Kuchnia" jest dostępny w całości w Polsat Go Box.
Zobacz też: "Squid Game": Będzie drugi sezon! Twórca serialu podjął decyzję

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy