Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Piotr Rogucki w serialu Polsatu! Kogo zagra?

W 11. odcinku serialu "Kuchnia" (emisja w sobotę, 9 października o 20:05) gościnnie zobaczymy wokalistę Piotra Roguckiego. Zdradzamy, że jego wizyta w restauracji Claude Monet przysporzy całej załodze sporo siwych włosów! Sprawdźcie szczegóły!

"Kuchnia": Odcinek 11. Piotr Rogucki jako krytyk kulinarny

Do restauracji Claude Monet dociera informacja, że tego dnia nawiedzi ich znany krytyk kulinarny (w taj roli Piotr Rogucki), incognito. Wiki czujnie obserwuje salę, próbując odgadnąć, który z klientów może być krytykiem. Natka jest przekonana, że krytykiem jest gość czytający czasopismo Warszawskie Restauracje. Dokłada wszelkich starań, by osobnik czuł się jak najlepiej zaopiekowany.

Mężczyzna jednak opacznie odczytuje jej intencje i przymilne zachowanie Natki traktuje jako zachętę do natrętnych zalotów.

Reklama

Krzysiek jest wściekły. Zachęcony przez skacowanego klienta przy barze - i nie zważając na to, że arogancki mężczyzna może być oczekiwanym krytykiem - postanawia wziąć Natkę w obronę.

"Kuchnia: Odcinek 12. Wiki i Maks lądują w łóżku!

Za kilka dni planowane jest otwarcie konkurencyjnej restauracji Arcobaleno. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, właściciel wprowadza innowacje w postaci Shishy oraz szklanej ściany, przez którą goście z Sali mogą obserwować pracę w kuchni.

Szef jest zbulwersowany. Aby odwieść właściciela od pomysłu szklanej ściany, wyczynia bulwersujące rzeczy na oczach gości. Szklana ściana szybko znika. Również pomysł z Shishą okazuje się mieć nie najlepsze konsekwencje. Z przewróconej fajki wypadają węgle, restauracja płonie.

Wiki zazdrosna o Maksa wprowadza zakaz związków w pracy, jednak konflikt tylko zwiększa napięcie miedzy nią a Maksem. Lądują razem w łóżku.

"Kuchnia": Odcinki 11. i 12. Kiedy i gdzie oglądać?

Dwa premierowe odcinki serialu "Kuchnia" zobaczycie dziś od 20:05 na antenie Polsatu!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy