Kuchnia

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 78
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Patryk Cebulski nową gwiazdą Polsatu. Co wiemy o młodym aktorze?

Patryk Cebulski, którego od 4 września oglądać będziemy w jednej z głównych ról w nowym serialu Telewizji Polsat "Kuchnia", ma za sobą bardzo pracowity rok. 23-letni aktor dopiero kilka dni temu znalazł chwilę, by wybrać się na zasłużone wakacje. Choć Cebulski wciąż jest studentem wydziału aktorskiego krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych, może się już pochwalić wieloma świetnymi rolami w popularnych serialach. Zaczynał jako 16-latek w paradokumentalnych tasiemcach TVN "Szkoła" i "Szpital" oraz w polsatowskich "Pielęgniarkach".

Jak zaczynał Patryk Cebulski?

Jeszcze zanim dostał się na studia, zagrał w "Ojcu Mateuszu" i dostał angaż do "Barw szczęścia", w których przez ponad trzy lata wcielał się w Eryka. Dopiero jednak kiedy wiosną tego roku pojawił się jako Janek Kowalski w hitowej produkcji Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy", udowodnił, że ma niezwykły talent do... komedii. Było mu bardzo miło, gdy jeden z recenzentów porównał go do młodego Krzysztofa Janczara z kultowej "Wojny domowej".

Wszystko wskazuje na to, że także jako kucharz Maks w "Kuchni" podbije serca widzów. Jedno jest pewne - Patryk wyrasta na jedną z największych polskich gwiazd telewizyjnych młodego pokolenia!

Reklama

Patryk Cebulski: Dzieciństwo, studia, idole

23-letni Patryk Cebulski twierdzi, że aktorstwo fascynowało go, gdy był jeszcze małym chłopcem.

- Jak zahipnotyzowany patrzyłem na znanych aktorów, występujących na scenie w teatrze czy w filmie. Chciałem być na ich miejscu. Ktoś mi kiedyś powiedział, że byłbym świetnym aktorem, bo kłamałem jak z nut, jak byłem mały - żartuje.

Sztuki aktorskiej Patryk uczył się od najlepszych z najlepszych - wśród wykładowców, których do końca życia nazywać będzie swoimi Mistrzami są m.in. Dorota Segda i Jan Peszek. Podziwia też Cezarego Pazurę i uwielbia Cezarego Żaka.

- Dzięki ich talentowi każdy film czy serial, w którym grają, od razu staje się po prostu arcydziełem - twierdzi.

Patryk Cebulski: Kariera w Polsacie

Patryk, który bezsprzecznie odniósł już ogromny sukces, pytany, jak to się stało, że udało mu się dostać role, o jakich większość jego kolegów z uczelni może tylko marzyć, bez wahania mówi: "Castingi, castingi i jeszcze raz castingi".

- Trzeba próbować do skutku - mówi i dodaje, że wszystkie role, jakie do tej pory zagrał, zdobył właśnie dzięki udziałowi w zdjęciach próbnych.

- Naprawdę jestem mega szczęśliwy, że mogę wykonywać moją pracę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, poznajesz nowych fantastycznych ludzi! Nigdy nie wiesz, co się wydarzy... Marzenia się spełniają - napisał w mediach społecznościowych, gdy wiadomo już było, że gra w nowym serialu Polsatu u boku samego Tomasza Karolaka.

Rok 2021 Patryk Cebulski wspominać będzie jako najbardziej pracowity ze wszystkich, które przeżył do tej pory. Najpierw grał w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", a ostatnie cztery miesiące spędził na planie "Kuchni" oraz drugiego sezonu "Kowalskich...". W dodatku "zaliczył" udany debiut w roli reportera - razem z Wiktorią Gąsiewską relacjonował polsatowski Super Hit Festiwal w Sopocie.

Dopiero kilka dni temu udało mu się wygospodarować trochę wolnego czasu na odpoczynek.

- Po intensywnej pracy każdemu potrzebna jest chwila wytchnienia. W moim przypadku padło na wczasy z przyczepą kempingową - pochwalił się na Instagramie.

   

 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy