Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Na planie hitu Polsatu! Co w drugim sezonie?

W styczniu zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu polsatowskiego serialu "Kuchnia". Smaczna komedia - adaptacja hitowego rosyjskiego serialu, znanego w Polsce pod nazwą "Kuchnia na Maksa" - w zabawny sposób opowiada o perypetiach pracowników znakomitej francuskiej restauracji "Claude Monet".

"Kuchnia": Tomasz Karolak jako szef kuchni

Jej szefem jest genialny, choć arogancki, szef kuchni Wiktor Bojarski, którego z pasją gra Tomasz Karolak. Latające talerze w jego kuchni nikogo nie dziwią.

"Kuchnia": Perypetie miłosne w 2. seoznie

Jak zapewniają producenci, w nowym sezonie "Kuchni" życie prywatne i miłosne bohaterów będzie się przeplatać z perypetiami w restauracji "Cloude Monet", a Wiktor Bojarski nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką - szefową restauracji "Arcobaleno" - Heleną "Szparagą" Sokołowską, którą gra Marta Żmuda-Trzebiatowska.

"Kuchnia": Twórcy

Za reżyserię oraz scenariusz pierwszego sezonu "Kuchni" odpowiadał Okił Khamidov. Tym razem za kamerą stanął Piotr Wereśniak, reżyser m.in. "W rytmie serca", "Wkręconych", "Kryminalnych" czy "Och, Karol 2". Oprócz stałej obsady w drugim sezonie pojawią się także nowi aktorzy, m.in. Jarosław Boberek i Michał Mikołajczak.

Reklama

"Kuchnia": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon "Kuchni" telewidzowie Polsatu będą mogli obejrzeć prawdopodobnie jesienią tego roku.

Zobacz też:

"Komisarz Mama": Nowy sezon pełen zwrotów akcji!

"Kim jest Anna?": Serial o oszustce hitem Netflixa!

"Czarna lista": Serial doczeka się 10. sezonu!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Kuchnia | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy