Reklama

Kryminalni

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 672
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zawada na Malcie

Miało być tak pięknie... Wydawało się, że komisarz Zawada wreszcie znalazł swoje przeznaczenie. Życie gliny jest jednak nieprzewidywalne. Tuż przed ślubem Zawada dostał od Marty krzyżyk - na szczęście. Potem były piękne chwile ślubowania i... zemsta Jareczka, po której Zawadzie trudno się podnieść. .

Po zabójstwie żony na schodach kościoła policjant pije, unika przyjaciół, zaniedbuje syna Marty. "Dopaść bandytę za wszelką cenę" - ta myśl każe Zawadzie wyjechać z kraju w poszukiwaniu Jareczka, bez względu na konsekwencje ewentualnego spotkania.

Reklama

W pierwszym odcinku nowej serii "Kryminalnych", realizowanym w przepięknych plenerach Malty, doszło do konfrontacji. Pościg za zabójcą żony nie okazał się dla Zawady szczęśliwy. Tym razem fart był po stronie bandytów, a związanego Zawadę czekać ma śmierć w morskiej toni.

W kolejnym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć ciąg dalszy tej historii. Poznamy piękną komisarz Marię Camilleri (w tej roli Claire Agius), która uratuje życie Zawadzie.

Zawada nie ustąpi - ze wsparciem maltańskiej partnerki, Basi i Marka Zawadzie uda się dopaść Jareczka. Czy jednak i to spotkanie nie skończy się dla komisarza równie dramatycznie?

Odpowiedź na to pytanie już w najbliższą sobotę o godz. 20:35 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje