Reklama

Kryminalni

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wracają w kulminacyjnym momencie

"Kryminalni" wracają! Przed wakacjami, widzowie zamarli z przerażenia. W scenie finałowej, serialowa Basia miała wypadek. Ścigając bandytów, wpadła w poślizg i jej samochód zatonął w Wiśle? Czy policjantce uda się wydostać z auta? Czy ratunek przyjdzie na czas? Odpowiedź już sobotę.

W 76. odcinku do "Kryminalnych" dołączy też nowa bohaterka - komisarz Aldona Sulik, specjalistka z wydziału do spraw zwalczania handlu ludźmi i niewolniczej pracy. Atrakcyjną policjantkę zagra Katarzyna Żak, gwiazda seriali "Ranczo" i "Miodowe lata".

Reklama

Prywatnie, aktorka jest żoną Cezarego Żaka i ma dwie, nastoletnie córki. Męża poznała jeszcze na studiach, w PWST we Wrocławiu. Ale miłość nie połączyła ich od pierwszego wejrzenia, tylko? od pierwszego rżenia!

"Cezary żartuje, że nie zwróciłby na mnie uwagi, gdyby nasze konie, na których jeździliśmy na studenckim obozie, się nie polubiły. Można więc zażartować, że wyswatały nas wierzchowce" - mówi ze śmiechem gwiazda.

Oprócz Katarzyny Żak, w pierwszym, powakacyjnym odcinku "Kryminalnych" gościnnie wystąpi też gwiazda z Holandii - Redbad Klynstra, którego widzowie znają m.in. z serialu "Na dobre i na złe". Młody aktor nie zasili jednak szeregów policji, tylko zostanie czarnym charakterem. Jak lekarz z Leśnej Góry poradzi sobie w roli bezwzględnego gangstera? Ciekawych zapraszamy w sobotę przed telewizory?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje