Reklama

Kryminalni

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 698
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa miłość Zakościelnego?

Prawdziwa miłość szuka trudnych dróg. Nie tylko w życiu, lecz także w serialu "Kryminalni".

Wie o tym doskonale Basia (Magda Schejbal). Na początku nie całkiem świadomie, później - z coraz większą pewnością, zaczyna patrzeć na swojego partnera z pracy - Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny), jako na "tego" mężczyznę.

Reklama

Marek nie jest jednak łatwą zdobyczą. Na zewnątrz silny, zdecydowany, konkretny, w pełni oddany swej pracy, w środku wciąż leczy rany po nieudanym małżeństwie z Patrycją. Praca to jego azyl: tam zasady są jasne i proste - czarne i białe. To świat, w którym dobro i zło zostały wyraźnie rozgraniczone.

"Życie prywatne Marka? W zasadzie nie istnieje. Mam wrażenie, że od dawna nie pamięta już, co to znaczy prawdziwe ciepło, dom. W pracy nauczył się walczyć, w życiu nauczył się uciekać. Może jednak już niebawem to się zmieni..." - prognozuje Maciej Zakościelny.

Już niebawem nowa seria "Kryminalnych", do której scenariusz został obwarowany tajemnicą.

Wiadomo jednak, że widzowie przyzwyczajeni do losów policyjnego zespołu, przeżyją nie lada zaskoczenie. Bohaterowie na skutek drastycznych przeżyć, przejdą bowiem charakterologiczne metamorfozy. Nie oprą się też nim ani Marek, ani Basia. I choć niekoniecznie pod palmami - może być gorąco...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje