Reklama

Kryminalni

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłość, zazdrość i kłamstwa

Miłość, zazdrość i kłamstwa - zapraszamy na finał 7. serii "Kryminalnych"! W odcinku 88. - już w sobotę - poznamy rozwiązanie najważniejszych, serialowych tajemnic. Co Natalia (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) ukrywa przed Markiem? Jaką cenę młody policjant zapłaci za związek z niebezpieczną femme fatale? Odpowiedź już 1. grudnia!

Seryjni zabójcy, mordercze czarne wdowy - w 7. serii "Kryminalnych" policyjnych zagadek nie brakowało. Ale dla fanów najważniejszy był... romans.

Reklama

Gdy podkomisarz Brodecki spotkał Natalię, widzowie zamarli. Jak to, więc Marek nie zakocha się w Basi?! A w kolejnych odcinkach było coraz gorzej. Po szaleństwach w nocnych klubach, Marek w pracy przypominał zombie. Przez związek z pisarką coraz bardziej odsuwał się od przyjaciół. I nawet nie zauważył, gdy seksowna Natalia zaczęła nim manipulować.

Do czego doprowadzi Marka to "fatalne zauroczenie"? Jaki sekret ukrywa Natalia? Odpowiedź już w sobotę!

Kolejne, premierowe odcinki "Kryminalnych" zobaczymy w marcu. Już wiadomo, że w 8. serii na ekranie znów pojawią się wszyscy główni bohaterowie: Basia, Marek i komisarz Zawada. Ale, czy powróci również Natalia - równie seksowna, co niebezpieczna? Odpowiedź poznamy na wiosnę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje