Kryminalni
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 733
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kryminalni" wracają do TVN?

Bardzo słaba oglądalność nowości TVN skłania stację do wskrzeszania serialowych hitów. Czy kolejnym będą "Kryminalni"?

Koniec "Diagnozy"

Serial osiągał coraz niższe wyniki oglądalności. Nie dziwi więc decyzja o zakończeniu jego emisji po 4. sezonie.

- Zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię - zdradziła Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN.

"Diagnoza" zadebiutowała na antenie TVN jesienią 2017 roku. Serial emitowany jest we wtorki o 21.30. Pierwszy sezon oglądało średnio 2,24 mln widzów, drugi (wiosną 2018 roku) - 1,9 mln widzów, trzeci (jesienią 2018 roku) - 1,72 mln widzów.

Finałowa czwarta seria nadawana obecnie osiągnęła 1,5 mln widzów (po 3 pierwszych odcinkach). Ostatni epizod widzowie obejrzą 21 maja.

Reklama

- Nie wiem, co w tym Rybniku mogłoby się jeszcze wydarzyć, żebyśmy nie przestraszyli turystów, którzy chcieliby to miasto zobaczyć -  podsumował Maciej Zakościelny.

Bardzo słaby wynik zanotowała też nowość TVN - miniserial "Szóstka". Jego średnia oglądalność wyniosła zaledwie... 898 tys. widzów.

Premierowe odcinki na antenie TVN oglądać można było w niedziele o godz. 21.30, od 31 marca do 5 maja.

"Szóstka", w reżyserii Kingi Dębskiej, opowiadała o trzech parach włączonych do programu łańcuchowego przeszczepu nerek. Zdaniem reżyserki produkcja miała pełnić rolę misyjną - zmieniać nastawienie Polaków do transplantologii.

Drugą z serialowych nowości - kontynuację "Odwróconych" - również oglądało mniej widzów, niż pokazywany w tym paśmie rok temu piąty sezon "Drugiej szansy" (1,37 mln do 1,58 mln). Okazało się, że serial tracił widownię z odcinka na odcinek, a fani pierwszego sezonu nie byli zachwyceni jego kontynuacją.

TVN nie zraziło się i postanowiło zainwestować we wskrzeszanie. I tak kolejnym serialem, który doczekał się kontynuacji po prawie dziesięciu latach od emisji jest "39 i pół", który pokazywany był w latach: 2008-2009 i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców.

Obecnie trwają zdjęcia do nowej odsłony, która będzie nosiła tytuł "39 i pół tygodnia". Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń - na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami Darkowi zostało tytułowe 39 i pół tygodnia życia.

Serial ma znaleźć się w jesiennej ramówce stacji TVN.

Coraz częściej mówi się też o wznowieniu serialu "Kryminalni", który z anteny TVN zniknął ponad 10 lat temu.

Ponoć zabiega o to sam Maciej Zakościelny, który wcielał się w rolę komisarza Marka Brodeckiego. W odświeżonej wersji u jego boku pojawiliby się nowi policjanci, m.in. znany z "Komisarza Aleksa" Krystian Wieczorek.

Rola w Kryminalnych była dla Zakościelnego trampoliną do sukcesu. To dzięki niej został okrzyknięty polskim Bradem Pittem! Teraz, gdy zakończyły się już zdjęcia do "Diagnozy" aktor mógłby się poświęcić kolejnemu projektowi stacji.

Czy doczekamy się kolejnych odcinków? Czekamy na oficjalny komentarz stacji.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy