Królowe życia
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 117
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gabriel Seweryn nie żyje. Rafał Grabias z "Królowych życia" pożegnał byłego partnera

Gabriel Seweryn nie żyje. Gwiazdor "Królowych życia" zmarł w wieku 56 lat. Rafał Grabias - jego były partner - opublikował w sieci poruszający wpis, w którym pożegnał zmarłego.

Gabriel Seweryn nie żyje

Nie żyje Gabriel Seweryn, gwiazdor programu TTV "Królowe życia". Projektant zwany "Versace z Głogowa" zmarł we wtorek. Miał zaledwie 56 lat. Informację o śmierci Gabriela Seweryna potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

"Ok. godz. 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki" - powiedziała Todorov.

"Po ok. dwóch godz., kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny" - przekazała rzeczniczka w rozmowie z glogow.naszemiasto.pl.

Reklama

Rafał z "Królowych życia" pożegnał Gabriela na Instagramie

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn należeli do grona jednych z najbarwniejszych postaci show TTV "Królowe życia". W programie występowali od 2016 roku, a cztery lata później poinformowali widzów o odejściu z produkcji. Charyzmatyczny duet zaskarbił sobie sympatię tysięcy widzów. 

Ich perypetie cieszyły się sporym zainteresowaniem, a w codzienności tych bohaterów nie brakowało upadków i wzlotów. Wzbudzali skrajne emocje – wzruszali, zaskakiwali, bawili. Przez kilkanaście lat byli parą, jednak dwa lata temu - ku zaskoczeniu wielu osób - rozstali się.

W dniu, w którym poinformowano o śmierci Gabriela Seweryna, Rafał Grabias opublikował w sieci zdjęcie zmarłego. Do publikacji dodał krótki komentarz: "Żegnaj" - napisał i dodał czarne serduszko.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy pełnych wsparcia i wyrazów współczucia: "Bez względu na to jak potoczyły się wasze losy - Wielki szacunek za szacunek do byłego partnera. Wyrazy współczucia", "Panie Rafale, szacun za ten post. Wiadomości bardzo smutna i bardzo niespodziewana. Wyrazy współczucia", "Niech spoczywa w spokoju", "Bardzo przykre i ten filmik... współczuję osobiście jest mi bardzo przykro", "Przykra wiadomość. Mam nadzieję, że się trzymasz", "Piękny gest z Twojej strony! Moje kondolencje [*]".

Autor: Katarzyna Solecka

INTERIA/RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy