Reklama

Królowe życia

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 87
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dagmara Kaźmierska zachwyciła wyglądem na premierze książki

Dagmara Kaźmierska wydała drugą część biografii. Tym razem opowiedziała w niej o życiu w więzieniu i przemianie, jaką przeszła. 23 listopada odbyło się spotkanie autorskie, na którym celebrytka zachwyciła wyglądem.

Dagmara Kaźmierska to najbardziej rozpoznawalna twarz "Królowych życia". Występowała w programie od 2016 roku. Celebrytka równocześnie rozpoczęła karierę filmową. Dagmara Kaźmierska miała do tej pory okazję wystąpić w dwóch produkcjach Patryka Vegi. Wszystko wskazuje na to, że jej niewielkie, ale dobrze ocenione role w "Kobietach mafii 2" i "Pętli", to dopiero początek! 

Reklama

Dagmara Kaźmierska wydała drugą książkę

22 listopada w księgarniach w całej Polsce ukazała się druga część bestsellerowej biografii Dagmary Kaźmierskiej "Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami". 

"Druga część bestsellerowej 'Prawdziwej historii Królowej Życia' to porażająco autentyczna opowieść o życiu w więzieniu i o wielkiej miłości - do syna i męża. A także o niezwykłej przemianie, jaką autorka przeszła od niepokornej - jak sama pisze - "niedobrej" właścicielki nocnego klubu do dojrzałej, świadomej gwiazdy telewizji" - czytamy w zapowiedzi nowej książki.

- W więzieniu przeszłam ekspresowy kurs dojrzewania. Wyższą szkołę życia w pigułce - wspomina Dagmara Kaźmierska.  

- Więzienie nauczyło mnie pokory i tego, że to wcale nie pieniądze są w życiu najważniejsze. Bez wielu rzeczy, o których człowiek myśli, że musi je mieć, że są niezbędne do życia, po prostu można się obejść. I to bez większego problemu. Teraz wiem, że nie ma nic droższego niż wolność, zdrowie, rodzina. Wszystko inne nie ma znaczenia - z perspektywy czasu ocenia królowa życia.

Dagmara Kaźmierska na premierze książki. Zachwyciła wyglądem

Dagmara Kaźmierska pojawiła się na spotkaniu promującym książkę, które odbyło się 23 listopada. Fani tłumnie zgromadzili się na premierze. Celebrytka zachwyciła wyglądem: postawiła na eleganckie futro i obcisłą sukienkę w cętki, a także złotą biżuterię. Wielu zwróciło także uwagę na... odmłodzoną twarz!

Czytaj więcej: "Królowe życia": Co się dzieje z uczestnikami po zawieszeniu programu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy