Reklama

Koroleva krasoty

Królowa piękności

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Królowa piękności": O czym opowie serial?

Premiera nowego rosyjskiego serialu już 4 stycznia w TVP2! O czym opowie?

Jest rok 1961. W małej wsi mieszka rodzina Panowów. Ojciec jest zazdrosny o przeszłość matki. Powodem zazdrości jest starsza córka piękna Katia. Katia odrzuca względy miejscowych kawalerów. Wierzy, że czeka ją inny los. Chce być modelką i pracować w Paryżu.

Reklama

Po kolejnym skandalu w domu, dziewczyna postanawia wyjechać do Moskwy. Pierwszy pokaz mody, w którym bierze udział Katia. Wypada znakomicie i otwiera się przed nią możliwość wyjazdu do Paryża. Wiera Iwanowna przeprowadza trudną rozmowę ze Stiepanem Arkadijewiczem, z której wynika, że doniosła KGB na swojego pierwszego męża.

Katia dowiaduje się, że jest w ciąży, ale postanawia ją usunąć, by móc wyjechać do Paryża. Wychodzi za mąż za Feliksa, który nic nie wie o aborcji. Ku swojemu rozczarowaniu Katia nie zostaje jednak włączona w skład delegacji. Szantażuje Sznyriowa, by ten dołączył ją do grupy wyjeżdżających modelek.

Redaktor naczelny gazety, w której pracuje Walerka namawia go, by ożenił się z jego córką Irą. Obiecuje Walerce błyskotliwą karierę. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje