Reklama

Koroleva krasoty

Królowa piękności

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jacek Kurski przenosi kultowy serial na godz. 22.45, by emitować rosyjską "Królową piękności“!

Rozczarowani fani "Na sygnale“, hitowej produkcji telewizyjnej "Dwójki“, zapowiadają protesty a nawet bojkot TVP! Co się stało? Ich ulubiony serial, dotąd reklamowany jako misyjny, po nowym roku będzie miał zmienioną godzinę emisji. Sprawdź szczegóły!

Począwszy od 4 stycznia TVP2 rozpocznie emisję nowej rosyjskiej telenoweli pt. "Królowa piękności“. Właśnie ogłoszono za pośrednictwem portalu wirtualnemedia.pl, że będzie ona pokazywana od poniedziałku do piątku o godz. 21.50, co w konsekwencji oznacza, że w środowe wieczory zajmie miejsce w ramówce kultowego serialu medycznego "Na sygnale“. Emitowany nieprzerwanie od 2014 roku hit Dwójki zostaje przeniesiony na godz. 22.45.  

Reklama

Ale to jeszcze nie wszystko! By na starcie wypromować nową produkcję rosyjską, w pierwszym tygodniu stycznia nastąpi przerwa w emisji "M jak miłość“ i "Na dobre i na złe“. W ich miejscu o godz. 20.55 zostaną nadane dodatkowe odcinki "Królowej piękności“.

Dodajmy, że w pierwszym tygodniu stycznia w ogóle nie ma w ramówce "Na sygnale“. Nowa godzina emisji - 22.45 - będzie obowiązywać od 13 stycznia 2021 r.

Nowe decyzje ramówkowe stacji zarządzanej przez Jacka Kurskiego zszokowały widzów.

- To skandal! - napisał jeden z nich pod informacją o zmianach. - TVP zamiast promować polską kulturę, polskich twórców i rodzime produkcje pompuje kasę w seriale naszych największych "przyjaciół" sprzed upadku PRL. Do tego w czasie pandemii! To się po prostu w głowie nie mieści! Kto podjął taką decyzję? Jak zawsze, najbardziej pokrzywdzeni będą widzowie. Kto będzie czekał na kultowe "Na sygnale“ do 23? I siedział przed telewizorem do północy? A potem zdejmą misyjny serial z anteny, bo powiedzą, że oglądalność za niska!

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych- kliknij i sprawdź 

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś!  Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link GRAM o duże pieniądze już teraz! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama