Reklama

Gecenin Kraliçesi

Królowa jednej nocy

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1773
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Turecka "Królowa jednej nocy" na antenie Jedynki

"Królowa jednej nocy" - to tytuł nowego tureckiego serialu obyczajowego, którego emisja odbędzie się pod koniec września na antenie TVP1. Już w najbliższy czwartek 29 września o godz. 18:35 widzowie spotkają Meryem Uzerli, znaną z pamiętnej roli sułtanki Hurrem ze "Wspaniałego stulecia".

Turecki bogaty biznesmenem Aziz, żyje ze swoją rodziną w luksusowej rezydencji w Stambule. Po śmierci żony całe swoje życie poświęca ukochanej córce imieniem Esra.

Reklama

W rezydencji mieszka także Kartal, który jest adoptowany i traktowany przez rodzinę jak prawdziwy syn. Z czasem staje się prawą ręka Aziza i poślubia Esrę. Natomiast Mert, rodzony syn Aziza jest o niego zazdrosny i uważa, że ojciec niesłusznie faworyzuje Kartala.

W czasie jednej z biznesowych podróży Kartal trafia do miejscowości Grasse w południowej Francji. Poznaje tam Francuzkę Selin o tureckich korzeniach, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

Po burzliwym lecz krótkim romansie Kartal z rozdartym sercem postanawia wrócić do swojej żony. Po kilku latach Selin przyjeżdża do Turcji, gdzie niespodziewanie spotyka na swojej drodze Aziza i jego rodzinę.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meryem Uzerli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje