Reklama

Gecenin Kraliçesi

Królowa jednej nocy

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1773
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Królowa jednej nocy": Zagrożona

W kolejnych odcinkach serialu czeka nas wiele emocji...

Szantaż Aziza wyjdzie na jaw. Kartal wreszcie zrozumie, dlaczego Selin zgodziła się wyjść za jego przybranego ojca. Grożąc mu bronią, zaprowadzi go do podziemnego garażu. Nie będzie potrafił zabić mężczyzny, nagle jednak ktoś inny odda strzał, a nieprzytomny Aziz osunie się na ziemię.

Reklama

To przyczajony Osman postanowi zabić rywala. Co gorsza, zakradnie się potem do biura detektywa i podmieni kule, by zaszkodzić ukochanemu córki.

Niesłusznie oskarżony Kartal trafi do więzienia. Dopiero te wydarzenia skłonią Selin do wyznania mu, że mały Osman jest jego synem. Kobieta zacznie się też zastanawiać, jak uwolnić ukochanego.

Wynajmie mężczyznę, który niegroźnie zrani Kartala. Gdy więzień będzie przewożony do szpitala, uda mu się uciec. Razem z Selin oraz synem postanowią wyjechać i ukryć się na jakiś czas. Ich śladem ruszy Osman. Tymczasem w ręce Kartala i jego przyjaciela trafi płyta z nagraniem momentu, w którym ojciec Selin podmieniał kule. Mężczyźni postanowią ukryć to przed blondynką, bojąc się jej reakcji.

Traf sprawi jednak, że wkrótce potem kobieta zobaczy feralny film. Będzie wstrząśnięta, gdy odkryje, że jej ojciec był zdolny do tak wielkiej podłości. Wzburzona kobieta wybiegnie z domu bez słowa. Gdy za jakiś czas Kartal usłyszy syreny policyjne, będzie próbował uciec z synem.

Okaże się jednak, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ Selin pojechała na posterunek i dzięki jej zeznaniom ukochany został oczyszczony z zarzutów. Do więzienia wreszcie trafi prawdziwy sprawca, czyli Osman.

Tymczasem Esra nie będzie umiała poradzić sobie z porażką. Dlatego zastawi na Selin pułapkę, udając, że chce ją osobiście przeprosić.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje