Reklama

Gecenin Kraliçesi

Królowa jednej nocy

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1773
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Królowa jednej nocy": Macho o smutnych oczach

W pięknej Selin zakochuje się przystojny Kartal. Nie tylko on. Także Aziz, jego przybrany ojciec, potężny i niebezpieczny przedsiębiorca. Wielka miłość i tajemnicza przeszłość bohaterów.

Serial "Królowa jednej nocy" to nowa produkcja znad Bosforu. W Turcji wyemitowano na początku tego roku 15 ponad dwugodzinnych odcinków. U nas będzie 49 po ok. 40 min.

Reklama

Nie wszystkim widzom się spodobał. Niektórzy uważali, że za bardzo przypomina telenowele latynoskie. Zarzucano też słabą grę Meryem Uzerli, która wciela się w tytułową bohaterkę.

W Polsce ta aktorka na pewno spotka się z sympatią. Podbiła już nasze serca jako rudowłosa sułtanka Hürrem we "Wspaniałym stuleciu". A Murat Yildirim w roli Kartala na pewno uwiedzie Polki.

Jak go nie kochać?

Pierwsze odcinki "Królowej jednej nocy" wyemitowane w TVP 1 sprawiły, że w sieci zaroiło się od pytań na temat tego aktora. Oglądamy go w Polsce po raz pierwszy w tureckiej produkcji, mimo że wystąpił już w kilkunastu filmach i serialach. Murat Yildirim w kwietniu tego roku skończył 37 lat. No cóż, nie jest pierwszej młodości, ale wygląda świetnie.

Ponad 180 cm wzrostu, postawny, nie jest typem pięknego, gładkiego amanta. To twardziel z nieco toporną twarzą i za wielkim nosem.

"Co tam nos", pisze zauroczona nim Agata z Płocka. "Jakie on ma oczy! Ciemnobrązowe i takie smutne! Gdyby patrzył na mnie tak jak na Selin, to bez namysłu rzuciłabym się w jego ramiona!".

Oj, chyba przystojnemu aktorowi przybędzie wielbicielek znad Wisły. Tym bardziej że jest do wzięcia. Dwa lata temu rozwiódł się z przyjaciółką po fachu Burçin Terzioğlu. Poznał ją na planie serialu "Fitrina". Małżeństwo przetrwało sześć lat. Była żona aktora jest zaprzyjaźniona z turecką gwiazdą Beeren Saat, znaną nam z roli sułtanki Kösem i Fatmagül.

Inżynier i artysta

Yildirim mógłby spokojnie grać macho albo kowboja w amerykańskich filmach. Także inżyniera. Skończył bowiem wydział mechaniczny na uniwersytecie technicznym. A swoją drogą to nie pierwszy turecki aktor, który może pochwalić się studiami niezwiązanymi z uprawianym zawodem. Mógłby też wcielić się w muzyka. Dorabiał swego czasu jako perkusista.

Jego wielką pasją jest też matematyka. My w jesienne wieczory oglądamy go w roli biznesmena Kartala, który zrobi wszystko, by odzyskać utraconą miłość. Czy mu się uda? Przed nami jeszcze ponad 20 odcinków serialu "Królowa jednej nocy". Emocji nie zabraknie.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje