Reklama

Gecenin Kraliçesi

Królowa jednej nocy

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1773
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Królowa jednej nocy": Inni czekają na święta,a on… na ślub!

Jeżeli wierzyć informacjom znad Bosforu, Murat Yıldırım zmieni stan cywilny 25 grudnia. Ze swoją narzeczoną, marokańską modelką Imane Elbani, jest już po oficjalnych zaręczynach.

W mieście Adana na południu Turcji, gdzie mieszka rodzina aktora, odbyła się tradycyjna ceremonia powitania przyszłej żony w domu pana młodego.

Reklama

- Witam cię nie tylko w swoich progach, ale i w swoim sercu - powiedział Murat.

Specjalny prezent dla obojga zakochanych - wielką, ozdobną edycję Koranu - przysłał prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan. Murat pochwalił się cennym upominkiem w Internecie, dziękując przy tym głowie państwa.

Przypomnijmy, że to właśnie Erdoğan podjął się roli swata. W listopadzie, podczas podróży służbowej, polityk przypadkowo natknął się na Murata i jego wybrankę na lotnisku w Ankarze. Aktor przyznał się, że oboje zamierzają się pobrać, ale nie mają jeszcze błogosławieństwa rodziców dziewczyny.

- Żaden problem! Dajcie mi telefon, zaraz się tym zajmę - oznajmił prezydent, po czym... zadzwonił do ojca Imane.

Sprawa została załatwiona w mgnieniu oka. Murat Yıldırım nie ukrywa, że marzy o tym, by Recep Tayyip Erdoğan był świadkiem na jego ślubie. Wciąż jednak nie uzyskał z jego strony ostatecznej odpowiedzi. Trzymamy kciuki!

KLC

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje