Król

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Borys Szyc został ojcem! Szczęśliwy aktor pokazał zdjęcie synka

Partnerka Borysa Szyca urodziła! Szczęśliwy tato narodzinami syna pochwalił się na Instagramie, publikując urocze rodzinne zdjęcie. Chłopczyk otrzymał imię po swoim pradziadku i jak pisze aktor, przyszedł na świat w pierwszy dzień wiosny!

Gdy początkiem listopada, Szyc zdradził, że jego partnerka jest w ciąży, gratulacjom nie było końca. Pod opublikowaną wówczas fotografią z Justyną Nagłowską pojawiło się wiele ciepłych słów dla przyszłych rodziców. Teraz para poinformowała swoich fanów, że ich ukochany synek jest już na świecie! 

Na Instagramie zarówno aktora, jak i jego żony pojawiło się urocze rodzinne zdjęcie. Szyc w opisie zdradził, że chłopczyk odziedziczył imię po swoim pradziadku i urodził się w pierwszy dzień wiosny.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. 

ReklamaJego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam. "Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi" - piszę na swoim Instagramie Szyc.

I tym razem, pod postem posypały się gratulację. Internauci pozostawili szczęśliwym rodzicom i Henrykowi wiele komentarzy, życząc mnóstwo zdrowia. Uroczę zdjęcie skomentowało także sporo znajomych aktora po fachu. Pod fotografią pojawiły się miłe słowa między innymi od Mai Ostaszewski, Katarzyny Zielińskiej, Aleksandry Domańskiej, Anny Dereszowskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej."Jaka to cudowna wiadomość!!!!! W tych trudnych dniach. Witamy na świecie cudownego chłopczyka! Gratuluję całej Waszej wspaniałej rodzinie!!! Justyna mistrz. Przytulam Was mocno!!! Tak piękne, wzruszające zdjęcie. Wierzę, że Ci malutcy i troszkę więksi od Henryka dziś ludzie zmienią ten świat na lepszy. Zdrowia i szczęścia dla Was" - piszę pod postem Ostaszewska.

"Wzruszyłam się panie Borysie, cudne słowa. Zdrówka życzę dla całej rodziny, Heniu cudowny, będzie fantastycznym facetem jak jego tata, pozdrawiam", "Wspaniała wiadomość w tym szalonym czasie. Dużo dobrego dla Was", "Gratulacje !!! Bądźcie zawsze tak szczęśliwi, jak dziś!" - komentują pozostali internauci.


Autor: Aleksandra BiłasRMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama