Król

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Borys Szyc pokazał córkę! Poruszający wpis skradł serca fanów

Borys Szyc od lat jest obecny w mediach. Popularny aktor cieszy się ogromną sympatią fanów i stara się być z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio na jego instagramowym profilu pojawił się wyjątkowy wpis związany z rodzinnym świętem - z tej okazji w wirtualnej galerii znajdziemy kilka niepublikowanych dotąd fotografii Szyca z córką - Sonią.

Borys Szyc opublikował ostatnio w mediach społecznościowych wyjątkowe kadry, na których widzimy go z ukochaną córeczką. W instagramowej galerii aktora możemy znaleźć kilka niepublikowanych dotąd nigdzie zdjęć z jego prywatnego archiwum. Widać na nich, jak na przestrzeni lat dorastała jego pociecha, która już wkrótce będzie pełnoletnia. Dumny tata postanowił też napisać kilka szczerych słów, które skradły serca internautów:

"Jak to mozliwe...16 lat mineło jak jeden dzien. No moze dwa. Jestes madra, piekna i wrazliwa osoba coreczko. Zycze Ci zebys była szczesliwa, zdrowa i zebys robiła to co kochasz. Na ostatnim zdjeciu widac co kochasz najbardziej... a ja najbardziej kocham Ciebie! Sto lat" - napisał aktor. 

Reklama

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych aktorów polskich. W swoim dorobku artystycznym ma dziesiątki ról teatralnych i telewizyjnych. Na swoim koncie ma również muzyczne dokonania, to m.in. wspólny singiel z Justyną Steczkowską "Choć wieje, pada, grzmi", czy piosenka "Śpiewka 1920" nagrana z Nataszą Urbańską na potrzebę filmu "1920 Bitwa warszawska". 

Szyc wydał też debiutancki album studyjny, zatytułowany "Feelin’ Good". Na płycie gościnnie wystąpiły m.in.: Ewa Bem, Kasia Cerekwicka czy Marysia Starosta. Wszystko wskazuje na to, że nastoletnia córka odziedziczyła jego zamiłowanie do muzyki. Dowodem na to są jej kolejne publikacje w mediach społecznościowych, na których możemy usłyszeć nowe wersje znanych przebojów. Sonia Szyc na swoim Instagramie zamieściła już kilka wyjątkowych nagrań, na których możemy podziwiać jej talent. Posłuchajcie!

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama